Спокусливий, дотепний ведучий на День Закоханих Валентина

Опубліковано: 19.01.2020

Автор: юрій

100 Євро

пропоную

Головна > Послуги > Туризм, свята, спорт, відпочинок > Організація шоу, урочистостей, корпоративів. > Послуги ведучих та артистів  > Спокусливий, дотепний ведучий на День Закоханих Валентина


До Дня  Святого Валентина  я щороку готую нову яскраву програму романтичного вечора. День всіх Закоханих несе в собі пристрастний сенс символу любові. Квіти, подарунки, вечеря при свічках, серенади і інші приємні затії - сотні закоханих пар проводять цей вечір особливим чином. Я готуючись  до цієї події підготував чуйний, романтичний і спокусливий образ. В арсеналі якого веселі і дотепні конкурси, красиві привітання, захоплююча програма. Я гарантую, що  це свято просто стане  по-справжньому красивим і незабутнім.

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

08.04.2012

Родинне свято, День народження, ювілей, весілля у Києві! Тамада і музика!

Родинне свято, День народження, ювілей, весілля, корпоратив з музикою і ведучим у Києві та під Києвом - весело, цікаво, недорого! Ведучий, тамада, жива музика, вокаліст, акордеоніст, баяніст, трубач, шоу-колективи, dj зі своєю апаратурою і світломузикою. А також - фото, відео, прокат лімузинів. Веселе свято

договірнапропоную

12.10.2022

Свадьба,банкет,день рождения,годик.Ведущая,диджей,музыканты,вокалисты,живая музыка,шоу

Превращаем каждый день в праздник, улучшаем кровообращение , снимаем стресс - интеллигентно, качественно, легко и с юмором. Наши праздники наполнены незабываемой палитрой положительных эмоций и ярких впечетлений. ДОВЕРЬТЕ СВОЙ ПРАЗДНИК ПРОФЕССИОНАЛАМ

175 грн.пропоную

20.05.2014

Натуральные безвредные порошковые краски Холи, Гулал

Натуральные безвредные порошковые краски Гулал (Холи)! от ВсеУкраинского Фестиваля Красок Холи (Holi Fest) Заказать: 066 683 25 99, Богдан skype: shklyarbogdan тел.: 063 771 37 75Доставка по Украине и за рубеж.В наличии 11 цветов:ВишневыйМалиновый ОранжевыйЖелтыйЖелто-ЛимоннаяСалатовыйЗеленыйБирюзовыйГолубойСинийФиолетовыйРозничные цены

договірнапропоную

21.10.2011

Свадьба, день рождения, корпоратив в Киеве и области! Тамада+музыка!

Свадьба, Корпоратив, вечеринка, День рождения в Киеве и области! Тамада, ведущий, живая музыка, ди джей, dj, баянист, скрипач, трубач, вокалисты, артисты оригинальных жанров по невысокой договорной цене, в любых составах (от музыкального дуэта до группы артистов). Озвучим и проведём любой праздник - от

200 $пропоную

16.11.2018

Ведучий на новорічні корпоративи

                                Новорічне з  святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі Ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та Класичні програми, дінамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні Зіркові костюми на Ваших гостях - и все це для Вас!       Я

200 Європропоную

10.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне  святкування  зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас. Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як

200 Європропоную

11.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як важливо всім

350 грн.пропоную

25.12.2021

Дедушка Мороз и Снегурочка на дом, на корпоратив, день рождение

Закажите сказку к себе: домой, в садик, в школу, на корпоратив или любое другое место… Дедушка Мороз и Снегурочка придут и к Вам, надо только их позвать! Они уже ждут Вашего приглашения! Порадуйте Ваших детей, друзей и себя! Только для Вас все по самой низкой цене и с лучшим качеством! Мы подходим к делу

10 000 грн.пропоную

12.01.2022

Тамада. Ведуча свят

Яскраві та насправді теплі свята у колі рідних та друзів. Проведення весіль, випускних, ювілеїв, корпоративів тощо. Ведуча та музыка на ваше свято. Тел.: (093) 051-43-20, (067) 857-41-86. Віра.

договірнапропоную

02.11.2014

Тамада Надія Шалай

Агенція весільна «Львів’яни». Тамада Надія. Ми забезпечимо Вам добре організоване весілля, цікаві та вишукані конкурси, дотепні жарти, веселі анекдоти. Перший спільний день для двох родин видасться на славу! Гості не нудьгуватимуть. 067-72-47-504067-72-47-504    Надія CallSend SMSAdd to SkypeYou'll need

Поп.Наст.