Тамада. Ведуча свят

Опубліковано: 12.01.2022

Автор: Віра

10 000 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Туризм, свята, спорт, відпочинок > Організація шоу, урочистостей, корпоративів. > Послуги ведучих та артистів  > Тамада. Ведуча свят

Яскраві та насправді теплі свята у колі рідних та друзів.
Проведення весіль, випускних, ювілеїв, корпоративів тощо.
Ведуча та музыка на ваше свято.
Тел.: (093) 051-43-20, (067) 857-41-86. Віра.

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

02.06.2023

Попередження - свято наближается

Міністерство охорони здоров'я України попереджує - тамада Тетяна Катрич, лікуе гарним настроєм. Єдина ведуча свят в Одесі - рекомендована Міністерством охорони здоров'я як антидепресант. Харизматична, енергійна, креативна, весела та неповторна Тетяна - проведе Вам стильне казкове свято, гарного настрою, позитиву,

договірнапропоную

08.04.2012

Родинне свято, День народження, ювілей, весілля у Києві! Тамада і музика!

Родинне свято, День народження, ювілей, весілля, корпоратив з музикою і ведучим у Києві та під Києвом - весело, цікаво, недорого! Ведучий, тамада, жива музика, вокаліст, акордеоніст, баяніст, трубач, шоу-колективи, dj зі своєю апаратурою і світломузикою. А також - фото, відео, прокат лімузинів. Веселе свято

договірнапропоную

14.11.2011

Ведущий, тамада, dj на корпоратив, юбилей, свадьбу! Киев

Ведущий, тамада на корпоратив, юбилей, свадьбу в Киеве и под Киевом! Прекрастный дует организует любой праздник! Отличный dj, приятная живая вокальная и инструментальная музыка, различные шоу номера по невысокой цене и высоким уровнем профессионализма!(099)7132797, (067)9888838, (093)7863221

1 500 грн.пропоную

21.11.2016

хімічне шоу на свято

Развлекательное научное шоу «Сумасшедшая лаборатория» – это целая команда креативных, изобретательных людей. Организация свадьбы в научном стиле для нас это не профессия, а образ жизни! Позовите в гости «Сумасшедшую лабораторию» – и праздник будет на высоте! Шоу с жидким азотом – это яркое, креативное и

200 $пропоную

23.09.2019

Ведучий на новорічні корпоративи та різдвяні свята +музика+ді-джей

Святкування  передноворічних корпоративів зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас!     Я ціную людей та їх

200 Європропоную

10.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне  святкування  зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас. Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як

200 Європропоную

11.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як важливо всім

договірнапропоную

02.11.2014

Тамада Надія Шалай

Агенція весільна «Львів’яни». Тамада Надія. Ми забезпечимо Вам добре організоване весілля, цікаві та вишукані конкурси, дотепні жарти, веселі анекдоти. Перший спільний день для двох родин видасться на славу! Гості не нудьгуватимуть. 067-72-47-504067-72-47-504    Надія CallSend SMSAdd to SkypeYou'll need

Поп.Наст.