Організація свята та подій

Опубліковано: 14.01.2022

Автор: Сидора Денис

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Туризм, свята, спорт, відпочинок > Організація шоу, урочистостей, корпоративів. > Послуги ведучих та артистів  > Організація свята та подій
З 2009 року ми з командою концептуальних подій RUSH перетворюємо колективи на команди, партнерів - на друзів, а друзів - на фанатів за допомогою сучасних корпоративів, тимбілдингів, днів народження та презентацій клієнтам.
Для людей, які хочуть дивувати своїм святом, використовуючи сучасні технології та концептуальні формати, довіряють свій проект команді професіоналів і, як наслідок, економлять свій час, гроші та нерви.
Створення та написання сценарію заходу з нуля – наша основна фішка. У нашій команді є людина, яка пропрацює з Вашою компанією таймінг та сценарій до дрібниць. Оригінальний сценарій - це запорука успішного свята, тому що гості почуватимуться в ньому за новим, не як завжди. Сюжет опрацьовується на основі ваших концептуальних побажань. Заходи в стилі: Аліса в країні чудес, Moulin Rouge, Великий Гетсбі, Comic Con, і т.д., ми провели, використовуючи оригінальний підхід і сучасний сценарій.
Великий список задоволених клієнтів включає безліч великих відомих компаній фізичного та IT-бізнесу: ПриватБанк, Корпорація Triada, Epam, А-Банк, Luxoft, АВ Металгруп, Ciclum, EММ, Comfy, AMF, Playtika та ін.
ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

02.04.2023

Свято в Одесі. Тамада,музика,шоу

Наша компанія займається організаціею та проведенням святкових заходів в Одесі. Працюємо з кожним клієнтом індивідуально, враховуючи його потреби та вподобання - це дозволяє надати найкращий результат при підборі - ведучого, музикантів, артистів, фото, відео, шоу... Надаемо конфіденційність у процесі організації

договірнапропоную

08.04.2012

Родинне свято, День народження, ювілей, весілля у Києві! Тамада і музика!

Родинне свято, День народження, ювілей, весілля, корпоратив з музикою і ведучим у Києві та під Києвом - весело, цікаво, недорого! Ведучий, тамада, жива музика, вокаліст, акордеоніст, баяніст, трубач, шоу-колективи, dj зі своєю апаратурою і світломузикою. А також - фото, відео, прокат лімузинів. Веселе свято

1 500 грн.пропоную

21.11.2016

хімічне шоу на свято

Развлекательное научное шоу «Сумасшедшая лаборатория» – это целая команда креативных, изобретательных людей. Организация свадьбы в научном стиле для нас это не профессия, а образ жизни! Позовите в гости «Сумасшедшую лабораторию» – и праздник будет на высоте! Шоу с жидким азотом – это яркое, креативное и

договірнапропоную

25.03.2013

Музика на весілля Львів

            Весільна агенція «Львів’яни» пропонує: музику для будь-яких урочистостей. Великий спектр  репертуару (від традиційних польок до сучасних хітів української та зарубіжної естради). Склад ансамблю: клавіша, саксофон, гітара; чоловічий та жіночий вокали. Потужна і якісна  апаратура,  світлове оформлення

200 $пропоную

23.09.2019

Ведучий на новорічні корпоративи та різдвяні свята +музика+ді-джей

Святкування  передноворічних корпоративів зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас!     Я ціную людей та їх

10 000 грн.пропоную

12.01.2022

Тамада. Ведуча свят

Яскраві та насправді теплі свята у колі рідних та друзів. Проведення весіль, випускних, ювілеїв, корпоративів тощо. Ведуча та музыка на ваше свято. Тел.: (093) 051-43-20, (067) 857-41-86. Віра.

200 Європропоную

10.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне  святкування  зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас. Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як

200 Європропоную

11.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як важливо всім

Поп.Наст.