Портрет на холсті по фото від професійної художниці

Опубліковано: 11.01.2024

Автор: Ралик Юлія Ігорівна

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Реклама, поліграфія, дизайн > Графічний дизайн  > Портрет на холсті по фото від професійної художниці
Ручна цифрова ілюстрація, яку малюю  на планшеті для цифрової графіки + друкую на полотні в будь-якому розмірі! 
ВИ ОТРИМУЄТЕ:
1. цифровий варіант портрета який зможете роздрукувати в майбутньому на чому завгодно (одяг, чашки, пазли, чохол для телефону та планшета і т.д.)
2. картину на полотні, яку можна вручити в подарунок близьким

Вигадую круті ідеї з вашими фото або малюю реалістичний малюнок портрет.
Моє ПОРТФОЛІО можете побачити в інстаграм  https://www.instagram.com/ralyk.art

ВАРТІСТЬ: від 600 грн

Це ГІДНИЙ ПОДАРУНОК тому що:
- унікальний портрет у єдиному екземплярі
- гарантовані неповторні емоції
- подарунок який точно запам'ятається та здивує
- вам не треба вигадувати, де його роздруковувати, я виготовляю картини під ключ

У МЕНЕ ЗАМОВЛЯЮТЬ:
- пам'ятні портрети для батьків
- романтичні ілюстрації для коханих
- портрети з ВАУ-ефектом на день народження
- фантастичні сюжети для поздоровлення керівнику!

Чому мої ПОРТРЕТИ мають ВИСОКУ ЦІННІСТЬ:
Я не використовую:
1. арт-ретуш та дрім-арт обробку
2. штучний інтелект
3. фото монтаж
Тільки професійний живопис на знаннях АНАТОМІЇ!

КОНТАКТИ
Telegram 0682641508
Viber  0682641508
Фото можна надсилати сюди  ralyk.artist@gmail.com

Можна замовити і малюнок БЕЗ ДРУКУ. Напишіть мені і я створю вам чарівний і неймовірний портрет!


ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

10.04.2024

Об'ємні літери: сучасний тренд в оформленні простору

вступОб'ємні літери вже давно стали не просто елементом зовнішньої реклами, а справжнім трендом в оформленні різноманітних просторів. Від великих торговельних центрів до затишних кафе, від концертних залів до приватних інтер'єрів – везде можна зустріти ці привабливі, світловідбиваючі або світлодіодні конструкції,

договірнапропоную

21.12.2021

Шаржевая статуэтка охотник по фото, шаржевые статуэтки под заказ

Шаржевая статуэтка охотник по фото: подарок который удивит, шаржевые статуэтки под заказ. хотите удивить близкого друга или коллегу необычным подарком? Или желаете сделать сюрприз, который запомниться на долгие годы? В таком случае Студия «оми» предлагает создать уникальную статуэтку по фото. юмористическая фигурка

договірнапропоную

17.05.2015

Создание интернет-магазина под ключ. От 3000 грн.

Создание интернет магазина с наполнением и индивидуальным дизайном. С оплатой за результат. Создание сайта займет от 7 до 20 дней (без наполнения). Цена без наполнения: от 3000 грн. -Demo: Админ-панель: запросите по e-mail -Основные характеристики платформы: Уникальный дизайн сайта Кол-во товаров для добавления-

200 $пропоную

21.11.2021

Создание сайтов интернет магазинов скидки 25%

Разработка сайтов продвинутых интернет магазинов + продвижение сайтов + обслуживание сайтов + хостинг и домен + защита сайтов. Графический дизайн. Продвижение бизнеса, видео-фото монтаж. Официальное заключение договора заказчика с исполнителем на разработку сайта. Огромная система скидок, бонусов. Тел.: (066)

350 грн.пропоную

06.05.2022

Друк на футболках в Чернівцях

Друк на футболках від рекламного агентства "ЛІДЕР-ЛТД".Наносимо зображення будь-якої складності (фото, надпис, логотип).Приймаємо корпоративні замовлення на брендування футболок в Чернівцях.Допомагаємо в розробці індивідуального дизайну.Якісний цифровий друк, широкий розмірний ряд.За детальнішою інформацією звертайтеся

договірнапропоную

18.01.2023

Розробка сучасних сайтів від GTS Agency.

Інтернет став невід'ємною частиною повсякденного життя. Сучасні ринкові умови зобов'язують компанії до присутності онлайн-просторі. За допомогою електронної комерції можна вивести свій бізнес на новий рівень. Сучасні технології пропонують велику кількість найрізноманітніших інструментів. Все це зумовлює актуальність

Поп.Наст.