(050) 706-92-20
Перш за все, всі вони повинні бути надійно захищені від впливу атмосферної вологи, стійкі до перепадів температур. Мережа живлення, в залежності від місцевих умов, може виконуватися як повітряною, так і підземною, все більшого поширення набувають елементи, працюючі на сонячних батареях.
Для магістралей, великих автодоріг, транспортних розв'язок використовуються високі вуличні ліхтарі https://svetolux.com.ua/ua/ulichnye-fonari.html, встановлені на опорах, розтяжках або елементах конструкції, на значній висоті - не менше 10 метрів над поверхнею. Це дозволяє використовувати потужні лампи (200-400 Вт) без розсіювачів. Спрямований зверху вниз потік випромінювання забезпечує необхідні показники освітленості, виключаючи осліплення водіїв.
Для пішохідних зон, парків, тротуарів необхідне розсіяне світло. Крім свого прямого призначення, світильники вуличного освітлення повинні ще нести естетичну функцію, гармонійно вписуватися в експозицію і ландшафт. Для розсіювання випромінювання використовуються матові плафони різного кольору і форми, потужність ламп не висока 40 - 100 Вт. Висота ліхтарів над землею не перевищує 2-3 метра, частота установки залежить від властивостей відображення світла поверхні, потужності приладів.
Підсвічування вітрин, рекламних блоків, інформаційних стендів виконується прожекторами, внутрішньої ілюмінацією, будь-якими приладами на розсуд власників. Однак, загальна освітленість ділянки повинна бути відповідно до Будівельних норми і правил 23-05-96, порушення можуть спричинити адміністративну відповідальність за чинним законодавством.
Архітектурне освітлення фасадів будівель, історико-культурних об'єктів, пам'ятників, регламентується в залежності від їх місця розташування (3 - 10 лк), здійснюється прожекторами, вуличними бра, декоративними світильниками. Таким чином для освітлення вулиць можна використовувати багате різноманіття вуличних ліхтарів.
Схожі оголошення