Музика на весілля Львів

Опубліковано: 25.03.2013

Автор: Бойко Володимир Петрович

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Туризм, свята, спорт, відпочинок > Організація шоу, урочистостей, корпоративів. > Послуги ведучих та артистів  > Музика на весілля Львів

            Весільна агенція «Львів’яни» пропонує:

(067) 995-7128(067) 995-7128 - Володимир

 

Call
Send SMS
Add to Skype
You'll need Skype CreditFree via Skype
ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

02.04.2023

Тамада та музика на весілля

Весілля? - Ласкаво запрошуемо у світ кохання, ніжного поцілунку, сліз радості, життєрадісних емоцій, веселого сміху.  А яке весілля без ведучої,тамади, шоу, музичного супроводу, артистів оригінального жанру? Гроші приходять і йдуть, емоції залишаются, так хочеться зупинити мить, а особливо, коли ця мить

договірнапропоную

18.09.2012

Україномовний тамада, жива музика, dj на весілля, ювілей, корпоратив. невисока ціна.

Україномовний тамада і музика на весілля, день народження, ювілей, корпоратив у Києві та області! Веселі конкурси, гнучкий сценарій, жива музика, вокаліст, акордеоніст, баяніст, концертний дует, ді джей зі своїм звуком та свіломузикою. Недорого та весело. Запропонуємо відмінного відеооператора з відеомонтажем.

200 $пропоную

23.09.2019

Ведучий на новорічні корпоративи та різдвяні свята +музика+ді-джей

Святкування  передноворічних корпоративів зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас!     Я ціную людей та їх

200 Європропоную

10.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне  святкування  зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас. Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як

200 Європропоную

11.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як важливо всім

500 грн.пропоную

02.09.2023

RA

RA - український реп-виконавець. Молода зірка RA в українській сучасній хіп-хоп культурі – харизматична особистість з позитивною енергетикою. Його музика наповнює цей світ щастям, після прослуховування якого хочеться жити і творити. Кожна пісня – це ціла історія з його життя. Завдяки унікальному голосу в

Поп.Наст.