Манікюр та педикюр, вії, брови - найкращі майстри, акції

Опубліковано: 06.03.2023

Автор: Олена

100 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Медицина, косметологія > Косметологія  > Манікюр та педикюр, вії, брови - найкращі майстри, акції
САЛОН КРАСИ EL2studio

НАШІ ПЕРЕВАГИ

Всі наші майстри пройшли навчання у найкращих школах Києва та мають великий практичний досвід у своєму напрямку. У нашій студії ми використовуємо матеріали лише преміального рівня за привабливими цінами.

НАШІ ЦІНІ

Манікюр комплекс - 500 грн (Зняття, манікюр, покриття, гель-лак)
Педикюр комплекс - 600 грн (Зняття, педікюр, покриття, гель-лак)
Класичне нарощування вій - 600 грн. (Корекція 500 грн.)
Ламінування брів - 550 грн
Експрес макіяж (діловий) - 550 грн

Ми раді надати Вам місце душевного та фізичного релаксу у трьох салонах Києва:
- Оболонь, метро Мінська;
- Центр, метро Льва Толстого;
- Лівій берег, метро Осокорки, Позняки.

Студія краси EL²: все для вашого комфорту і привабливої зовнішності.

www.el2studio.com.ua

Дополнительная информация на сайте el2studio.com.ua
ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

1 500 грн.пропоную

10.09.2023

Перманентний макіяж/ ламінування вій

Якщо вам набридло фарбуватися кожного дня, а хочеться просто вмитися і бути впевненою в своєму вигляді, тоді вам до мене. Я, Альона Юревич - професійний майстер перманентного макіяжу: пудрові брови, апаратний волосок, міжвійка, стрілка з розтушовкою, губки, а також сертифікований ламімейкер Надам професійну консультацію

договірнапропоную

28.03.2024

Манікюр в Малиновському районі (Одеса)

Ми пропонуємо манікюр в Малиновському районі Одеси від наших спеціалістів. В роботі ми використовуємо лише якісні інструменти. Також використовуємо якісні засоби догляду.Ми пропонуємо:- Нарощування нігтів;- Апаратний манікюр;- Класичний манікюр;- Комбінований манікюр;- Дизайн нігтів;- Та інші.Також пропонуємо

90 грн.пропоную

06.11.2013

Экспресс педикюр в салоне на Печерске

Экспресс педикюр в салоне красоты в центре Киева на Печерске, лучшая цена.

7 000 грн.пропоную

27.08.2022

Продать волося дорого -volosnatural

Volosnatural.com Якщо ви бажаєте дорого продати своє густе та довге волосся, то ця пропозиція — для вас. Центр закупівлі натурального волосся скуповує за вигідними цінами волосся по всій Україні у населення довжиною від 43 см. Купуємо тільки натуральне волосся. Надсилайте фото волосся, зроблене на тлі рулетки

договірнапропоную

21.11.2023

Woman’s Hub

Woman’s Hub – це місце де кожна знайде для себе потрібну процедуру і може не сумніватись в чудовому результаті. Це місце де спеціалісти зроблять все задля того, щоб ви отримали бажане. Вже більше п’яти років ми піклуємось про ваше здоров’я та красу. Це простір у якому кожна може знайти та поєднати безліч процедур,

договірнапропоную

06.02.2024

Майстер Депіляції /Бровист

Відкрийте для себе світ краси та затишку у моєму кабінеті! Я - майстер-універсал з 5-річним досвідом, надаю високоякісні послуги з використанням цукрової пасти та воску. Крім цього, пропоную повний спектр догляду за брівами та віями: • моделювання брів, • корекцію брів (воск, пінцет), • фарбування брів, •

160 грн.пропоную

09.03.2024

Кусачки маникюрные для ногтей кутикулы 14 см професиональные

Профессиональные новые кусачки для маникюра изготовлены Perfection Plus Ltd Великобритания. Специальные кусачки 14 см от компании Perfection Plus Ltd быстро и безболезненно лишат ногтя или кутикулы. Кусачки имеют режущие полотна 20 мм по длине инструмента 140 мм. Особенности кусачек: изготовлен из хирургической нержавеющей

1 750 грн.пропоную

05.04.2024

Віватон пропитка / Виватон пропітка / Віватон просочення

Під замовлення доступна вся продукція Віватон  Стережіться підробок та випадкових реалізаторів! Від неправильного вибору можуть постраждати усі! Дмитро 067 976 12 07  Вайбер, Телеграм )Уляна 096 343 08 62093 276 79 27 ( Вайбер, Телеграм ) Доставка поштою по всій Україні Екстракт «ВІВАТОН» 114 провідних науково-дослідних

290 грн.пропоную

05.06.2022

Манікюр та педікюр, нарощування нігтів вигідно!

Привіт, ми з України!Я Ксенія, і я залюбки можу стати твоїм майстром✅Маю 4-річним досвід роботи майстром манікюру та педікюру в салоні, у сердці Києва❤️✅ПОНАД УСЕ: СТЕРИЛЬНІСТЬ інструментів та всього, що стосується гігієни та здоров‘я❗️✅ Обираю найкращу та безпечну, сертифіковану продукцію, яка є на українському

500 грн.пропоную

24.05.2022

Нарощування нігтів/Корекція нігтів /Троєщина/Київ /Манікюр/Педікюр /Краща ціна!

Місце знаходження студії ЖК "Милославичі", Троєщина вул. М.Закревского, 101A.    Салон краси з дотриманням епідеміологічних вимог, пропонує послуги майстрів манікюру та 4-х етапну стерилізацію інструментів, яка дозволить Вам не переживати про своє здоров’я.    Ми використовуємо індивідуальний підхід для

450 грн.пропоную

12.07.2023

Манікюр/педикюр/нарощення

Привіт, мене звуть Яна, і я спеціалізуюсь у створенні красивих та доглянутих рук. Займаюся професійним манікюром протягом п'яти років. З великим задоволенням зроблю для вас манікюр, педикюр, покриття та нарощування. в моїй роботі використовую лише якісні матеріали та інструменти, які проходять всі етапи стерилізації.

420 грн.пропоную

10.09.2022

Манікюр, педикюр метро Харьківська, ЖК Лебединий

Студія манікюру "Shako" - салон, який ідеально підходить клієнтам із лівого берега міста Києва, адже він знаходиться у спальному районі метро Харківська. СТЕРИЛЬНО – 3 етапи стерилізації інструментів(МікроСтоп ) . Зняття, манікюр, покриття – 420 грн. ; Зняття, педикюр, покриття – 570 грн. 10 – Й манікюр у

Поп.Наст.