Онлайн / Психологічна підтримка, консультація психолога

Опубліковано: 21.04.2020

Автор: Олійник Тетяна

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні > Послуги психологів  > Онлайн / Психологічна підтримка, консультація психолога

Вітаю вас! Мене звати Олійник Тетяна Василівна. Я практичний психолог (дипломований спеціаліст) та член спілки психологів України, що практикують гештальт-підхід. Відомо, що половина розв'язання проблеми — це признати її наявність та наважитись на зміни. Зустріч із психологом — це вже є зміна. Деколи нам важко наважитись попросити допомоги, нам можуть заважати почуття сорому, страх… та думки «то я якийсь (якась) не такий (така)» та багато-багато різних думок… деколи нас лякають наші страхи та переживання.

Не варто залишатись сам на сам із своїми думками, переживаннями та страхами. І в такі моменти на допомогу може прийти психотерапія. Це особливий метод лікування душі без ліків. Я пропоную вам в процесі психотерапії навчитись прислуховуватись до себе та оточуючи, навчитись будувати взаємостосунки з близькими і оточуючими, визначати свої психологічні кордони, покращити якість життя.

Кожна історія мого клієнта, то є індивідуальна історія, яка потребує індивідуального підходу. В яких випадках до мене варто звертатись:

психосоматичні порушення;
хронічна втома, постійно поганий настрій;
депресія, тривога;
панічні атаки, страхи;
психологічні травми;
стреси;
особистісний розвиток;
відчуття одинокості, труднощі в спілкуванні;
складності в побудові стосунків;
неможливість побудувати близькі стосунки;
конфлікти і взаємостосунки між чоловіками і жінками;
розірвання відносин із важливою людиною, розлучення;
бажання розібратись в собі, зрозуміти себе;
невпевненість в собі, пошук опори на себе;
відсутність задоволення та радості в житті;
покращення якості життя;
пошук ресурсів.

тел. +38 068 15 15 478 (вайбер, вотсап, телеграм)

https://www.facebook.com/PsychologTetyanaOliinyk/

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

18.08.2016

Консультация детского психолога

Консультации детского психолога будут полезны, как детям со здоровой психикой, так и детям, которые имеют некоторые проблемы. Общение с психологом один на один или участие в групповой работе способствует активизации позитивных жизненных сил ребенка, его интеллектуальному развитию, акцентируется внимание на

договірнапропоную

20.04.2016

Семейная консультация психолога

Семейная консультация  психолога в Психологическом тренинговом центре UNITY поможет Вам: Улучшить взаимопонимание между супругами. Подружиться с вашими детьми. Понять себя и окружающих. Избавиться от страхов. Повысить мотивацию к учебе. Наладить отношения со сверстниками и родителями. Улучшить сон, аппетит,

4 000 грн.пропоную

20.03.2017

Системні розстановки у Києві

Цей тренінг для тих, хто хоче: гармонізувати ситуацію в родині, виявити причини невдач в партнерських відносинах, опрацювати психологічні аспекти захворювань, знайти шлях до мрії. Веде психолог Олена Теличко - професійний расстановник з 2005 року.

800 грн.пропоную

19.04.2020

Дипломований психолог. Консультації та психотерапія онлайн

Вітаю!Мене звати Андрій Ткаченко, я практичний психолог, член Асоціації Позитивної Психотерапії.8 років займаюся психотерапією неврозів та навчаю навичкам стресостійкості.Працюю не погодинно, а комплексно, супроводжую до результату.Приймаю дорослих та підлітків. ЛГБТ-френдлі :).МОЯ ОСВІТА:▷ Czech Institute for

1 500 грн.пропоную

20.11.2023

Услуги Психолога

Приглашаю всех, кто ищет поддержку, понимание и развитие личности, на индивидуальные и групповые консультации с профессиональным психологом. Аналитический психолог. Сертифицированный арт-терапевт. Специалист по МАК-картам. Я помогу вам разобраться в своих эмоциях, преодолеть сложности и найти гармонию внутри

1 500 грн.пропоную

16.03.2024

Психолог онлайн, гипноз, помощь при зависимостях наркотики алкоголь.

ПсиСемантик центр психотехнологий.  Работа онлайн в том числе.  Гипноз,  регрессионный гипноз,  временная прогрессия,  помощь при панических атаках,  депрессиях,  фобиях.  Освободим от наркотиков,  алкоголя,  табачной зависимости.  Вы сможете на сеансах гипноза увидеть свои прошлые жизни,  а также заглянуть в

800 грн.пропоную

15.01.2024

Профессиональная психологическая помощь онлайн

• Предлагаю услуги психолога. Основной подход, - аналитический. Имею хороший опыт работы с тяжелыми психическими переживаниями, такими как депрессия, суицидальные мысли, ПТСР и т.д.  Аналитический подход основан на глубоком понимании человеческой психики и помогает раскрыть скрытые ресурсы и потенциалы.  •

договірнапропоную

15.03.2024

Психиатрическая помощь: когда нужна

Фобии, психотические состояния, порожденные зависимостью от алкоголя или наркотиков, галлюцинации и повышенная тревожность могут проявляться не только у взрослых, но и у детей. Проигнорировать эти признаки недопустимо. Наркоцентр nc-newlife.com готов предоставить срочную психиатрическую помощь, направленную на

800 грн.пропоную

09.06.2022

Психолог онлайн

Сіраковська Олена Борисівна  –   психолог, психотерапевт, сімейний психолог;  автор   науково-дослідних робіт та патентів в області медичної психології; професійний стаж роботи  15 років, науковий ступінь доктора філософії у галузі медичної психології (PhD) 2021 р.  Основні напрямки діяльності: -           психологічна

400 грн.пропоную

10.02.2023

Психолог, Гештальт-терапевт, Психотерапевт Онлайн/Офлайн

Здравствуйте! Меня зовут Юрий, мне 37 лет. Сейчас получаю образование гештальт-терапевта на 2-й ступени, обучаюсь на специализации “Телесно-ориентированная работа в гештальт-подходе”. Работаю под супервизией, поддержана личной терапией. Работаю с такими запросами: - сложности в общении с окружающими; -

700 грн.пропоную

02.08.2023

Психолог

Вітаю! Я практичний психолог, арттерапевт. Працюю з дітьми (від 6 років) і дорослими. Досвід роботи 9 років. Напрямки роботи: - сімейні та дитячо-батьківські відносини; - міжособистісні конфлікти; - життєві кризи. Освіта: - ГНПУ ім. О. Довженко Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія. Практична психологія.

100 грн.пропоную

07.04.2022

Услуги психолога, психологические консультации онлайн

Частный высококвалифицированный психолог приглашает население на онлайн-консультации. Известно, что половина решения проблемы — признать ее наличие и решиться на изменения. Встреча с психологом — это уже изменение. Иногда нам трудно попросить о помощи, нам мешают чувство стыда, страхи и переживания. И

Поп.Наст.