Парсинг интернет-магазинов, подготовка прайсов для маркетплейсов

Опубліковано: 30.04.2023

Автор: Наталья Волохова

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Робота > Шукаю роботу  > Парсинг интернет-магазинов, подготовка прайсов для маркетплейсов
Пропоную послуги парсингу інтернет-магазинів будь-якої складності. За один день зможу зібрати інформацію та підготувати прайс-лист із товарами, готовими до імпорту на будь-яку платформу, включаючи маркетплейси. Якщо потрібно, можу вивантажити файли на сервер, щоб їх можна було зручно використовувати на маркетплейсах.

Ви отримаєте доступ до адміністративної панелі на моєму сайті https://parsing-store.com, де зможете переглянути та відредагувати товари. Надам можливість автоматичного поновлення списку товарів за категоріями щодня за додаткову плату. Для зручності керування та відстеження процесу надам доступ до телеграм-бота, який дозволить вам керувати процесом прямо зі смартфона.

Ціна парсингу залежить від обсягу інформації та складності сайту-донора, а також від того, хто обирає параметри парсингу. Якщо ви підбиратимете параметри самостійно, то вартість прогону на сайті складе 750 грн. Якщо я займатимуся підбором параметрів парсингу, то вартість буде від 1500 грн.

Зв'яжіться зі мною через телеграм nataly9a, щоб замовити мої послуги з парсингу інтернет-магазинів.
ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

15.04.2022

Ищу работу Демонтаж,Земляные работы,Уборка Территории,Спил Дерева Одеса

Ищу любую физическую работу - грузчик (погрузочно-разгрузочные работы, разгрузка и подъём строй материалов, - перенос сыпучих материалов, переезд, спуск и вынос строй мусора - уборка ,погрузка и вывоз хлама. - разнорабочий - земляные работы (копка траншей, ям и т.д) - уборка участков (корчевание деревьев и

договірнапропоную

17.09.2021

Послуги бухгалтера

Надаю бухгалтерські послуги для ТОВ та ФОП будь-якої системи оподаткування. Аутсорсинг, віддалено, сумісництво. Реєстрація ФОП 3 група ставка 5% (КВЕД 69.20, 70.22). Працюю з різними видами бізнесу. Маю досвід роботи: представництва, іноземні підприємства, ІТ, газ природний, виробництво/продаж виробів медичного

120 грн.пропоную

14.10.2021

Ищу работу домохозяйки, повара в семью, няня. Рассмотрю варианты.

Предлагаю услуги помощница по дому: уборка, стирка, глажка, приготовление вкусной домашней еды, выпечки, десертов, присмотрю за ребенком. Поход по магазинам, рынкам за лучшими продуктами. Приготовление блюд от повседневных до праздничных . Приготовлю у Вас или у себя на дому, под заказ. Накрою праздничный стол.

4 900 грн.пропоную

01.05.2022

Создание сайта под ключ с SEO, маркетингом и наполнением

Создание сайтов от А до Я! Стандартный рабочий процесс включает следующие этапы: - маркетинговый анализ ниши; - изучение ЦА и конкурентов; - создание сайта; - написание 5–10 SEO-статей для органичного продвижения в поисковых системах; - наполнение вашим контентом (при необходимости); - регистрация в Google;

Поп.Наст.