Ветаптека онлайн: відгук про інтернет-магазин vetpreparaty.com

Опубліковано: 17.04.2024

Автор: Менеджер

1 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні  > Ветаптека онлайн: відгук про інтернет-магазин vetpreparaty.com
Ветаптека онлайн стає все більш популярною серед власників домашніх улюбленців, оскільки це зручний та доступний спосіб купити необхідні препарати для підтримки здоров’я та довголіття тварини. Один із провідних інтернет-магазинів vetpreparaty.com, пропонує широкий асортимент товарів від українських та європейських фармкомпаній.

Переваги ветаптеки онлайн:

- Широкий асортимент товарів. Ветеринарні препарати різних видів, від лікувальних засобів до вітамінних комплексів, доступні для купівлі в одному місці. Ветпрепарати інтернет-магазин пропонує для підтримання здоров\'я та догляду за вашими улюбленцями.
- Конкурентоспроможні ціни. Інтернет ветаптека vetpreparaty.com пропонує приємні ціни, завдяки прямій співпраці з виробниками.
- Система зворотного зв\'язку. Ветаптека онлайн надає можливість поспілкуватись з кваліфікованими спеціалістами та залишати відгуки про замовлення.
- Швидка обробка замовлень та оперативна доставка. Замовлення обробляються оперативно, а доставка здійснюється швидко по всій території України.

Асортимент ветаптеки:

- Ветеринарні препарати.
- Профілактичні засоби.
- Вітаміни та дієтичні добавки.
- Засоби для догляду.

Відвідуючи ветаптеку онлайн vetpreparaty.com, ви отримаєте доступ до найширшого асортименту товарів від провідних виробників за доступними цінами.
Cайт vetpreparaty.com
ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

08.04.2020

Психолог Онлайн

Центр Unity продолжает РАБОТАТЬ, но ТОЛЬКО ОНЛАЙН:- Детский психолог;- Семейный психолог;- Спортивный психолог. Мы с радостью поможем Вам!

4 650 грн.пропоную

08.10.2020

Cпеціаліст з кадрів онлайн

Програма курсів кадровик - менеджер з кадрів  у нашому навчальному центрі Планета знань, розрахована на 59 академічних годин (17 занять з 3-4 академічних годин) та охоплює такі теми:Введення у кадрове діловодствоНапрями роботи кадрової служби.Основні законодавчі та нормативні акти з питань трудового права

договірнапропоную

15.04.2024

Курси бухгалтерського та податкового обліку,BAS Бухгалтерія,звітність М.Е.Дос,комплекс

Запрошуємо  слухачів на курс практичної бухгалтерії для початківців та бухгалтерів,які бажають підвищити свій професійний рівень : "Основи бухобліку та робота в програмі ВАS (1С) Бухгалтерія, М.Е.Дос"  та " Робота в програмі 1С Управління торговим підприємством для бухгалтерів та економістів та інших" ,офлайн

договірнапропоную

20.04.2016

Семейная консультация психолога

Семейная консультация  психолога в Психологическом тренинговом центре UNITY поможет Вам: Улучшить взаимопонимание между супругами. Подружиться с вашими детьми. Понять себя и окружающих. Избавиться от страхов. Повысить мотивацию к учебе. Наладить отношения со сверстниками и родителями. Улучшить сон, аппетит,

1 000 Європропоную

13.03.2023

Вища освіта та навчання в Чехії

Вступити до чеського вишу можна після закінчення 11 класів в Україні через підготовчий курс. Вартість такого курсу близько 5000 євро плюс потрібно врахувати затрати на проживання, харчування, транспорт, страховку та особисті витрати. Щоб навчатися в Чехії безкоштовно, потрібно підтягнути національну мову

800 грн.пропоную

19.04.2020

Дипломований психолог. Консультації та психотерапія онлайн

Вітаю!Мене звати Андрій Ткаченко, я практичний психолог, член Асоціації Позитивної Психотерапії.8 років займаюся психотерапією неврозів та навчаю навичкам стресостійкості.Працюю не погодинно, а комплексно, супроводжую до результату.Приймаю дорослих та підлітків. ЛГБТ-френдлі :).МОЯ ОСВІТА:▷ Czech Institute for

800 грн.пропоную

15.01.2024

Профессиональная психологическая помощь онлайн

• Предлагаю услуги психолога. Основной подход, - аналитический. Имею хороший опыт работы с тяжелыми психическими переживаниями, такими как депрессия, суицидальные мысли, ПТСР и т.д.  Аналитический подход основан на глубоком понимании человеческой психики и помогает раскрыть скрытые ресурсы и потенциалы.  •

договірнапропоную

17.01.2024

Городпризрак: онлайн журнал для всфей семьи, полный мир удивительных историй!

Источник Вдохновения для Всей Семьи Городпризрак ( https://gorodprizrak.com/)- это онлайн журнал, который приглашает всю семью на захватывающее путешествие по самым удивительным уголкам мира, загадочным историям и захватывающим приключениям. С этим медиа-порталом вы сможете насладиться потрясающими рассказами

1 500 грн.пропоную

16.03.2024

Психолог онлайн, гипноз, помощь при зависимостях наркотики алкоголь.

ПсиСемантик центр психотехнологий.  Работа онлайн в том числе.  Гипноз,  регрессионный гипноз,  временная прогрессия,  помощь при панических атаках,  депрессиях,  фобиях.  Освободим от наркотиков,  алкоголя,  табачной зависимости.  Вы сможете на сеансах гипноза увидеть свои прошлые жизни,  а также заглянуть в

350 грн.пропоную

26.03.2024

Німецька мова для учнів 1-4 класів: онлайн-уроки з репетитором

Відкрийте своїй дитині двері у світ нових можливостей з німецькою мовою! Мене звати Софія Авдіюк, я вчитель німецької мови та історії з 1,5-річним досвідом роботи в сфері освіти. Запрошую діток 1-4 класів на захоплюючі онлайн уроки німецької мови! Чому варто вибрати мене? • Індивідуальний підхід: я розумію,

500 $пропоную

08.11.2023

Олексій Остаповський відгуки

Олексій Остаповський успішно керує процесом організації навчальних курсів, і його вміння робити це на високому рівні вражає. Він відзначається своєю здатністю створювати та проводити курси, що викликають захоплення, і як особистість він вирізняється відкритістю та позитивним настроєм. Однією з головних рис

Поп.Наст.