Магнитола Skoda Octavia Новая 4/64Gb 8 ядер LTE CarPlay Премиум

Опубліковано: 29.04.2024

Автор: Діма

12 999 грн.

продам

Головна > Товари > Електроніка та техніка > Радіокомпоненти та комплектуючі  > Магнитола Skoda Octavia Новая 4/64Gb 8 ядер LTE CarPlay Премиум
Доброго дня. В наявності в Україні Нові преміальні магнітоли для Skoda Octavia a5 superb rapid yeti.
Замовна версія яка має оригінальний дизайн та якісно виконана. Комплектуючі замовляв самі потужні на ринку тобто процессор UIS7862s прискоренний 2.0ггц.
Єкран 8 дюймів QLED.
Память 4/64гб
Вбудовано бездротовий Карплей android auto, 4G lte sim, Bluetooth, GPS, WIFI.
Звук дуже потужній брали на мосфете 7851L + DSP

Друзі, я особисто займаюсь підбором і замовленням магнітол- шукаю самі якісні варіанти та самі потужні. Тому купляючи магнітолу у мене ви будете мати реально саму потужню і нову версію.
Повний комплект для установки за ціною лише 12999грн.
Звоніть

Магнітола підтримує кан шину, кнопки ра кермі відображення температури та інших параметрів.
- В наявності камери заднього виду як оригінал з ручкою багажника максимальної якості - 1499грн
Є доставка гарантія допомога у встановленні. Я завжди на телефоні- є телеграм. Звертайтесь.

Skoda yeti rapid Octavia a5 superb
ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

1 250 грн.продам

04.06.2024

Смартфон Aligator S5540 Dou 2хSIM 2/32 4G/LTE Black

Смартфон Aligator S5540 Dou 2хSIM 2/32 4G/LTE Black Дисплей 5.5 / ОЗУ 2Gb / CPU Quadcore 64bit Cortex A53 / Память 32Gb / Андроид 9 / Сканер отпечатков пальцев. Защитное стекло присутствует. Зарядка, чехол-подставка (кожа) в комплекте. Полностью рабочий, отличное состояние. В ремонте не был о чем свидетельствует наличие

Поп.Наст.