Масажний килимок з пемзою для ніг – задоволення і здоров’я

Опубліковано: 10.05.2014

Автор: Чернышева Елена

149 грн.

продам

Головна > Товари > Медицина, фармакологія, парфумерія, косметика > Засоби гігієни  > Масажний килимок з пемзою для ніг – задоволення і здоров’я

Масажний килимок з пемзою для ніг – задоволення і здоров’я

Шовкові п'яточки , акуратні пальчики - все це виглядає дуже сексуально і жіночно .

Однак не кожна жінка готова похвалитися станом своїх стоп. Щоб взутися у відкриті вечірні босоніжки або грайливо закинути красиві ніжки на коліна коханого , потрібно трохи постаратися.

У цьому допоможе масажний килимок з пемзою , який забезпечить масаж і естетичний догляд стоп.

Килимок має шипи різної жорсткості для забезпечення енергійного масажу стоп , а також пемзу для ретельного очищення грубої шкіри.

Як приємно зняти втому в кінці дня: душ і масаж - те, що потрібно!

Килимок для ніг надійно кріпиться в ванній або душовій кабіні з допомогою присосок,  і поки Ви приймаєте душ , шипи різної жорсткості забезпечують енергійний масаж стоп.

Ваші ніжки миттєво відчують полегшення і легкість. Адже відомо давно , що особливі точки наших стоп відповідають за роботу тих чи інших органів. Точковий масаж має неймовірно корисні властивостями для нашого організму !

Технічні характеристики :

- Ширина подушечки : 27 см.;

- Довжина : 14 см.;

- Висота жорстких щетинок : 1 см.;

- Висота м'яких щетинок : 1,5 см.;

- Довжина пемзи : 8,5 см.;

- Ширина пемзи : 6 см.;

- Висота пемзи : 1,5 см.

Зняттю напруги ніг допомагають обливання холодною водою.

Стоячи на масажному килимку обливайте ноги щільним струменем води (краще всього з ковша). Після обливання ноги не витирайте , а злегка потопчіться протягом 5 хвилин на масажному килимку .

Масажний килимок з пемзою – універсальна річ. Ним може користуватися вся сімя.

Країна постачальник: КНР.

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

50 грн.продам

23.05.2023

Crest 3D Brilliance Мега отбеливание зубов паста с полиролью 24g,110g-USA

УСЕ СВІЖЕНЬКЕКОНСУЛЬТУЮ І ПІДБИРАЮ ПРОДУКЦІЮ ЗА ВАШИМ БАЖАННЯМ!У НАЯВНОСТІ Є ВСЯ ЛІНІЙКА BRILLIANCE 3D, пасти, смужки, набори, ополіскувачі, ПИТАЙТЕ БУДЬ ЛАСКА, З ЗАДОВОЛЕННЯМ ВАС ПРОКОНСУЛЬТУЮ І ПІДБЕРУ ВАМ ОПТИМАЛЬНО ПО ВАШИМ БАЖАННЯМ!ШВИДКА ДОСТАВКА І ВІДПРАВЛЕННЯ!Доставка по Україні за рахунок покупця -

220 грн.продам

09.01.2022

Маски для волосся

Щоб повернути здоров'я і блиск волоссю після використання фенів і плойок, вам обов'язково знадобиться додатковий догляд - якісний бальзам або маска. Професійна живильна маска для волосся з маслом карите Numero Nourishing Mask With Shea Butter від італійської торгової марки Brelil прекрасно підійде для цієї

Поп.Наст.