Платформа WeStudy для навчання та семінарів

Опубліковано: 05.05.2022

Автор: Олександр

1 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні  > Платформа WeStudy для навчання та семінарів

WeStudy - унікальна українська інтегрована онлайн платформа для державних закладів освіти, приватних шкіл, тренингів та курсів. Сучасні рішення для ведення навчального процесу як класичного, так і дистанційного просування на світовому ринку освітніх та наукових послуг:
- онлайн навчання;
- електронна залікова книжка із інтеграцією з деканатом;
- динамічний розклад для викладачів та студентів;
- система бухгалтерії із функцією сплати за навчання через мобільний додаток;
- ефективний документообіг;
- система набору абітурієнтів на території України та світу;
- розгорнутий блок оповіщень користувачів;
- та багато інших найновітніших рішень.
Для відкриття платформи Вашого державного навчального закладу, приватної школи, тренінгу чи курсів - залишайте заявку на нашому сайті.
Ми, вітчизняна IT-компанія WeStudy, яка займається цифровізацією навчальних закладів України, розробкою платформ для приватних шкіл, тренингів та семінарів. Ми постійно вдосконалюємо нашу платформу у відповідності до побажань замовників.
Свідоцтво на торговельну марку України № 310596
Ідентифікаційний код юридичної особи № 44338526
Тел.: (063) 159-63-36. Олександр.

Дополнительная информация на сайте westudy.ua

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

13.10.2014

Освіта у Польщі: безкоштовна, знижки, стипендії, контракт

Studentway – компанія, яка надає послуги з вступу до навчальних закладів Польщі.НАШІ ПОСЛУГИ:- Безкоштовне навчання у державних ВНЗ- Безкоштовне навчання у технікумах- знижки на вступ на контракт від 30 до 60%- Участь у стипендіальних програмах- Мовна підготовка – курси польської мови- Контрактна форма навчання

договірнапропоную

14.04.2022

Курси перукар, манікюр та педікюр, візаж, татуаж,тату, шугарінг, косметолог

Навчання на курсах по всій території України Навчання проводимо заочна форма екстернат по всій території України! Денна (очна) форма навчання тільки у місті Кривий Ріг! Працюємо офіційно і законно з 15 липня 1999 року. Форма навчання заочна екстернат термін 7 днів ціна за курс навчання 3000 гр. Форма навчання

3 000 грн.пропоную

14.04.2021

Акція на навчання 25% знижка Харків

Акція на навчання 25% знижка Харків. 

1 200 грн.пропоную

17.08.2022

Курс бухгалтерія знижка 70% на навчання

Курс бухгалтерія знижка 70% на навчання 

1 200 грн.пропоную

10.09.2022

Навчання манікюра і педикюра знижка 70%

Навчання манікюра і педикюра знижка 70% 

договірнапропоную

03.10.2022

Навчання на бухгалтера знижка 35%

Навчання на бухгалтера знижка 35% 

1 200 грн.пропоную

11.10.2022

Курс перукар, манікюр та педікюр, візаж, татуаж,тату, шугарінг, косметолог

Курс перукар, манікюр та педікюр, візаж, татуаж,тату, шугарінг, косметолог

договірнапропоную

19.11.2023

Найнижчі ціни на навчання в Україні

Найнижчі ціни на навчання в Україні 

договірнапропоную

20.03.2021

Навчання татуаж, пекар, манікюр, озелеленювач, логістика, слюсар, зварник, електрик

Автослюсар, слюсар ремонтник, слюсар інструментальник, слюсар монтажник, слюсар збирач , автоколоріст, муляр, аніматор, грумінг, шугарінг, татуаж, зборщик меблів, супервайзер, облицювальник плиточник, бухгалтер, адміністратор ресторанного бізнесу, адміністратор готельного бізнесу, секретар, дизайнер меблів

договірнапропоную

02.05.2024

Репетитор з німецької мови та історії

Відкрийте своїй дитині двері у світ нових можливостей з німецькою мовою! Мене звати Софія Авдіюк, я вчитель німецької мови та історії з 1,5-річним досвідом роботи в сфері освіти. Запрошую діток 1-4 класів на захоплюючі онлайн уроки німецької мови! Чому варто вибрати мене? • Індивідуальний підхід: я розумію,

договірнапропоную

25.06.2024

Важливість освіти за кордоном: переваги навчання в університетах Великобританії для українських абітурієнтів

Освіта за кордоном завжди була привабливою перспективою для українських абітурієнтів. Особливо популярними стали університети Великобританії https://edusteps.com.ua/country/uk-ua/, які пропонують високу якість навчання та безліч можливостей для розвитку. Edusteps – це агентство, яке допомагає студентам здійснити

350 грн.пропоную

26.03.2024

Німецька мова для учнів 1-4 класів: онлайн-уроки з репетитором

Відкрийте своїй дитині двері у світ нових можливостей з німецькою мовою! Мене звати Софія Авдіюк, я вчитель німецької мови та історії з 1,5-річним досвідом роботи в сфері освіти. Запрошую діток 1-4 класів на захоплюючі онлайн уроки німецької мови! Чому варто вибрати мене? • Індивідуальний підхід: я розумію,

Поп.Наст.