Замовити вірші Київ

Опубліковано: 09.06.2024

Автор: Шевченко Оксана Станиславовна

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Туризм, свята, спорт, відпочинок  > Замовити вірші Київ

Замовити вірші Київ – це дуже легко

Хочете красиво та оригінально привітати близьку людину? Привітати зворушливо і душевно, щоб залишити пам'ять на довгі роки? Тоді замовте персональні вірші на замовлення Одеса.

Я – поет. Вже понад 10 років, практично щодня, я пишу вітання у віршах на ювілей, День народження, весілля Київ. Можу писати у будь-якому жанрі. Якщо ви хочете привітати з гумором або описати у вірші історію життя людини, то впораюсь і з такими замовленнями.

Замовити вірші київ, подарувати вірш – це просто і швидко. Ви отримаєте вірш чудової якості. Мої клієнти розповідають, що у момент привітання навіть чоловіки не можуть стримати своїх емоцій.

Замовлення можу прийняти по телефону або письмово.

Звертайтесь! Я регулярно на зв'язку.

Оксана

+38(098)722-96-53 53 (Viber, WhatsApp, Telegram)

+38(050)735-58-56

Мій Ютуб-канал: https://www.youtube.com/@zolotoslova/videos

 

 

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

685 Європропоную

15.02.2018

Мовний весняний табір Дитячий табір в Відні Fayno Camp Vienna Spring 2023

Мовний весняний табір Дитячий табір в Відні Fayno Camp Vienna Spring 2023Весна - чудовий час, коли діти мають змогу відволіктися від шкільних уроків і зануритися у фантастичний світ подорожей, розваг та зустрічей із друзями. На весняні канікули у всіх свої плани: хтось не відірветься від смартфона, хтось

10 000 грн.пропоную

13.05.2021

Mistral 2 (Містраль-2) дитячий літній молодіжний табір в Болгарії

MISTRAL-2 (Містраль-2)  дитячий літній молодіжний табір в Болгарії  12/15 днів– автобусний тур 8/11/12/15 днів– авіа тур Ціна для груп 15+1 від 275 15+2 від 290 10+1 від 280 харчування – ALL, все включено перша лінія цікава та різноманітна анімаційна програма медичне обслуговування на території закрита територія

290 Європропоную

05.03.2021

Путівки в Хорватію, доступний відпочинок в Хорватії, поїздки в Хорватію зі Львова, тури в Хорватію 2021 рік ціна Львів, замовити відпочинок в Хорваті

Пропонуємо доступний та цікавий відпочинок на морі в Хорватії (виїзди з міст: І.Франківськ / м.Львів / м.Стрий / м.Мукачево). Замовивши у нас відпочинок в Хорватії Ви отримаєте одні з найкращих умов по співвідношенню ціна / якість, а саме: проживання в комфортних міні-готелях (Віллах), 2-ох разове харчування в

6 100 грн.пропоную

09.11.2018

Зимовий тур в Пилипець на новорічні та різдвяні свята 2024

ЗИМОВИЙ ТУР В ПИЛИПЕЦЬ на НОВИЙ РІК 2024: СВЯТКОВИЙ ВІДПОЧИНОК НА ЗИМОВІ КАНІКУЛИ В ГОРАХ 28.12.2023-02.01.2024 Новий рік 2024 на лижному курорті ПИЛИПЕЦЬ тур потягом/самостійно з-будь-якого міста УКРАЇНИ 6 100 грн Запрошуємо Вас провести перші святкові дні 2024 року ПЕРЕМОГИ на курорті Пилипець у нашому турі

12 000 грн.пропоную

26.11.2019

Новорічна пропозиція від українського виробника - Надувні новорічні конструкції

Новий рік і Різдво не можуть проходити без новорічних атрибутів. Ялинка, Дід Мороз, Снігуронька, сніговик, надувні фігури іграшок, новорічні декорації, надувні диво кулі для фотозони, пневмоарки червона, синя стартова, фінішна вулична, біло-рожева повітряна, арка Новорічна з вбудованим підсвічуванням, і

2 800 грн.пропоную

03.03.2020

Будні дні, Буковель + Драгобрат 4 дні катання

Гірськолижний тур в Буковель на будні дні!4 дня катання на кращих гірськолижних курортах України Буковель та ДрагобратПереваги туру в будні дні (понеділок – четвер):Менше людей на гірськолижних схилах і черг на підйомниках;Дешевша вартість абонементів на підйомники (скіпаси);Екскурсії у Верховину, долину Перців,

договірнапропоную

18.01.2024

Клуб віртуальної реальності VR BRO

VR BRO - клуб віртуальної реальності дарує Реальні емоції від віртуальної реальності. Більше 50 VR-ігор та сотні метасвітів на вибір. VR BRO - це новий формат розваг в Києві та Броварах. Завітавши в VR клуб ви отримаєте неймовірні враження які запам'ятаєте на все життя. А наші професійні провідники адміністратори

договірнапропоную

05.03.2024

Готель для сімейного відпочинку та конференцій

Новий готель мережі Ruta Resort. Магія лісу та гір Закарпаття, номери Стандарт та Люкс двокімнатні, шведський стіл, SPA у горах, лазня, чан, купіль, екскурсії, дитячий клуб, бювет Поляна квасова, масажі та лікування для відпочинку та оздоровлення всієї родини цілий рік. Сніданок, обід та вечеря в фірмовому форматі

Поп.Наст.