Подарувати вірш Київ

Опубліковано: 26.06.2024

Автор: Шевченко Оксана Станиславовна

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Туризм, свята, спорт, відпочинок  > Подарувати вірш Київ

Вам подобається дарувати подарунки? І саме ті подарунки, що приносять радість. Напевно, ви хочете піднести дорогій людині вірші на замовлення Київ?

Замовити вірші київ ви можете звернувшись до мене. І я з великим задоволенням зроблю цю послугу. Маю багатий 10-річний досвід. Я пишу і прозу. Мови – українська, російська. Якщо утруднюєтеся в написанні інформації про людину, у виборі жанру, у виборі  розміру вірша та ін. - з усіма цими питаннями можете сміливо звертатися до мене.

Зможу компактно відобразити історію людини, його інтереси, написати емоційні душевні побажання. У вірші ви можете передати все, що захочете! Я усі ваші побажання втілю в гарний эмоційний вірш.

Подарувати вірш Київ – це позитивний та пам'ятний презент.

Оксана Шевченко

+38(098)722-96-53 53 (Viber, WhatsApp, Telegram)

+38(050)735-58-56

https://www.youtube.com/@zolotoslova/videos

https://www.youtube.com/@zolotoslova/videos

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

1 000 грн.пропоную

17.04.2024

Бальні танці від 5 років

Центр репетиторства VAISOT запрошує на бальні танці ваших дітей (від 5 до 12 років) Найкраще для дітей – заняття танцями. Бальні танці для дітей можуть стати як відмінним хобі, так і способом отримувати всебічний розвиток, а також відмінним способом пошуку хороших друзів за інтересами! Вони подарують малюкові

100 грн.пропоную

12.12.2022

Вірші на замовлення/стихи на заказ, Новорічні знижки!

Акція – Придумаю для вашої близької або коханої людини персональний вірш на замовлення Київ до чудових Новорічних свят. Привітання (8 чотиривіршів) коштуватиме лише 500 грн. Вкладу у вірш ваші почуття, побажання, індивідуальність людини. Якщо будете замовляти заказ, то попередьте мене, що ви дзвоните по

5 150 грн.пропоную

13.09.2018

Осінні канікули під Києвом в мовному таборі ABC СAMP

Осінні канікули під Києвом в мовному таборі ABC СAMP Подаруйте Вашій дитині захоплюючі осінні канікули!Весело! Цікаво! Результативно! Захоплююче! Період заїзду із 27.10.2018 по 04.11.20189 днів та 8 ночей У справжню британську атмосферу ABC Camp поринає восени: легкий прохолодний вітерець, замріяний сосновий

3 390 грн.пропоную

26.11.2020

Карпати. Тури в Карпати “Новорічна казка в Карпатах” 30.12.2020 - 01.01.2021 3 дні / 2 ночі

Карпати. Тури в Карпати“Новорічна казка в Карпатах”30.12.2020 - 01.01.20213 дні / 2 ночі1 день: 30.12.2020Збір групи. Виїзд зі Львова о 09:00.Манява. Тут на березі річки Манявки розташований один із найбільших духовних центрів Західної України - “Український Афон”. Історико-архітектурний заповідник “Скит

1 000 грн.пропоную

29.08.2023

Велетенські Ростові герої. Аніматори Полтава

У Вашої дитини День Народження і Ви не знаєте як круто відсвяткувати? Наші неймовірні Ростові: • Патрон • Зефірка • Міккі і Мінні Маус • Лялечка Лол та інші, точно знають як подарувати найкращі емоції! Наші Аніматори зроблять Ваше свято, ще цікавішим, з різними пригодами і майстер класами. Телефонуйте: 050-404-33-88

Поп.Наст.