Ігрова інформатика

Опубліковано: 13.07.2023

Автор: Лимарь Алла

150 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні > Послуги репетиторів  > Ігрова інформатика
Центр розвитку «ДІАЛОГ»  (м. Кам'янське) запрошує дітей від 5 до 13 років на курси в сфері ІТ. 
 
Ігрова інформатика GCompris. Вік: 5-6, 7-8, 9-10 років. Курс 15 занять.
Вступ до комп’ютерної графіки. Вік: 8-10 та 11-13 років. Курс 15 занять.
Кодування з Соde.org. Вік: 8-10, 11-13 років. Вступний курс 10 занять, базовий 20 занять.
Створення аніме-презентацій. Вік: 8-10, 11-13 років. Курс 10 занять.
Програмування Scratch. Вік: 7-9, 10-12 років. Базовий курс 15 занять. 
Ці курси стануть основою у захопленні дітей надзвичайно цікавим і глибоким світом програмування та комп’ютерів.
 
Зацікавилися? Приходьте на знайомство з курсами та нашою чудовою викладачкою! 
Реєстрація на пробне заняття:  https://forms.gle/9hhbVpguL2yk99qR8

Адреса: вул. Лісопильна, 8б.

 Подробиці за телефоном: 050-456-57-40.
ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

06.03.2024

Репетитор з програмування

Мене звуть Данило Тимофеєв, я вчитель з інформатики. Запрошую вас до себе на онлайн навчання. Навчання проходить на платформі Zoom. Трішки про себе: Закінчив Ізмаїльський державний гуманітарний університет в 2020 році. Маю 4 роки досвіду роботи в сфері освіти, а також досвід роботи з дітьми з курсів робототехніки

150 грн.пропоную

21.03.2024

Заняття та консультації для дошкільнят 2-6 років

Центр розвитку «ДІАЛОГ» вітає всіх батьків малечі 2-6 років!     Запрошуємо на цікавезні заняття діток 2-6 років за такими напрямками: - Логопед, дефектолог, нейропсихолог, дитячий психолог - Підготовка до школи - Логіка та ейдетика - Англійська мова - Нейророзвиток - Розвиток з LEGO - Арт-майстерня -

350 грн.пропоную

27.03.2024

Індивідуальні уроки програмування онлайн з репетитором. Житомир

Відкрийте світ програмування з досвідченим репетитором! Мене звуть Данило Тимофеєв, я вчитель інформатики. Запрошую вас на онлайн-заняття з програмування, які допоможуть вам: • Опанувати основи Python, Java, C++ або JavaScript. • Створювати власні веб-сайти, ігри та мобільні додатки. • Підготуватися до

8 000 грн.пропоную

22.08.2018

Набір в дитячий садок

«Меланчин садочок» запрошує до своєї родини діток від 1,5 до 6 рочків. Формуємо групи на 2019-2020 навчальні роки. Для малечі пропонуємо цікаву навчальну програму, п’ятиразове харчування, затишне та комфортне ігрове середовище, англійську мову, супровід логопеда та психолога.

Поп.Наст.