Нарощення гелевих нігтиків

Опубліковано: 25.07.2023

Автор: Уляна Уляна

400 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Медицина, косметологія > Косметологія > Манікюр і педикюр  > Нарощення гелевих нігтиків
Корекція гелевих нігтиків 400 грн, нарощення 450 грн, педикюр з покриттям 350, педикюр з покриттям плюс обробка стоп 450. працюю в Миколаєві, вул Озерна 9. тел 0993341881
ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

450 грн.пропоную

12.07.2023

Манікюр/педикюр/нарощення

Привіт, мене звуть Яна, і я спеціалізуюсь у створенні красивих та доглянутих рук. Займаюся професійним манікюром протягом п'яти років. З великим задоволенням зроблю для вас манікюр, педикюр, покриття та нарощування. в моїй роботі використовую лише якісні матеріали та інструменти, які проходять всі етапи стерилізації.

160 грн.пропоную

12.10.2021

Медицинский аппаратный педикюр

Запись онлайн - blknt.cc/nailhouse Каждая представительница прекрасной половины человечества желает иметь ухоженные ноготки. Наша студия SvetaSaveta beauty studio дает возможность сделать волшебный маникюр и педикюр, цена на который приемлемая. Аппаратный маникюр-160грн; Аппаратный маникюр (при покрытии гель

500 грн.пропоную

24.05.2022

Нарощування нігтів/Корекція нігтів /Троєщина/Київ /Манікюр/Педікюр /Краща ціна!

Місце знаходження студії ЖК "Милославичі", Троєщина вул. М.Закревского, 101A.    Салон краси з дотриманням епідеміологічних вимог, пропонує послуги майстрів манікюру та 4-х етапну стерилізацію інструментів, яка дозволить Вам не переживати про своє здоров’я.    Ми використовуємо індивідуальний підхід для

Поп.Наст.