Надаю послуги по продажі б/у металообробного обладнання

Опубліковано: 09.08.2015

Автор: Роман( +380976109661)

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Реклама, поліграфія, дизайн > Реклама в Інтернеті  > Надаю послуги по продажі б/у металообробного обладнання

Надаю послуги по продажі б/у металообробного обладнання по вигідним для Вас цінам !!!
Вітчизняні станки радянського виробництва:
- токарно-карусельні 1516, 1525, 1540, 1550 діаметр обробки 1600 мм, і більше;
- зубофрезерні любі,особливо 5К328, 53А11, 5А342;
- токарні 1К62,16К20,1М63,1М64,1М65 (ДИП 500), ВМЦ 5-8 метрів;та аналоги
- тяжкі токарні, діаметр від 1000 мм.,
- лоботокарні 1Н692, 1А690, 1А693, РТ602 та ін.;
- зубофрезерні 5К328(діаметр обробки 1000мм.)більше 1000мм.–мод.5А342, 5А343;
- зубодовбальні 5В150, 5В161, 5М150, 5М161;
- зубошліцефрезерні 5М843(діаметр обробки 800мм.)та ін..,
- зубооброблюючі любі;
- рейкозубодовбальні станки любі

Преси механічні і гідропреси із зусиллям від від 3 т.с . до 1000 т.с.

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

10 грн.пропоную

24.07.2023

Розміщення оголошень на Топ дошках України +бонус

Розміщу вручну Ваші оголошення про продаж товару, надання послуг на найпопулярніших дошках по всій Україні. Складу привабливий, оригінальний заголовок та текст. Підберу рубрики та сайти відповідної тематики. Надам звіт про виконану роботу. Бонус – безкоштовний рекламний ролик про Ваш товар або послуги у

договірнапропоную

02.12.2023

Створення та розробка сайтів під ключ. Недорого

Великий досвід роботи зі створення сайтів, інтернет-магазинів, лендингів в Україні та за кордоном. Від 2000 грн.   Ось короткий перелік сайтів, що розробляються мною: - Розробка інтернет-магазину з картками товарів та кошиком - Розробка сайту інтернет-каталогу товарів/послуг - Створення сайту мінімалістичної візитки

договірнапропоную

14.03.2024

Як застосовувати інбаунд маркетинг у 2024

Інбаунд-маркетинг - мистецтво залучення клієнтів за допомогою цінного контенту та побудови відносин - залишається наріжним каменем сучасних маркетингових стратегій. Однак у 2024 році ландшафт продовжує змінюватися, вимагаючи від бізнесу адаптації та вдосконалення своїх підходів. Ось короткий огляд ключових тенденцій,

3 500 грн.пропоную

21.03.2023

Послуги таргетолога. Налаштування реклами в соц.мережах

   Привіт, мене звати Дар'я і я зможу ефективно налаштувати вам рекламу. Я швидко навчаюсь та ніколи не стою на місці. Постійно розвиваюсь та планую робити це далі у сфері інтернет-маркетингу, а особливо в таргетингу. Я пунктуальна та відповідально ставлюсь до роботи.     Я працюю з такими соц. мережами як

договірнапропоную

04.11.2022

Реклама в фейсбук, Таргетована реклама - Налаштування таргетингу

Привіт) Мене звуть Дар’я. Я професійний, сертифікований таргетолог. Налаштовую та запускаю рекламу у Facebook & Instagram понад 3,5 років. Оскільки індустрія ринку реклами швидко розвивається постйно прохожу навчання у суміжних сферах маркетингу та бізнесу. Маю великий досвід роботи з товарним бізнесом, сферою

договірнапропоную

25.05.2021

Таргетована реклама| Налаштування реклами| Просування

Немає часу чи вміння займатися налаштуванням реклами в Фейсбук/Інстаграм?  . Вітаю, мене звати Андрій-Дмитро і я вирішення вашої проблеми.  . Що я можу вам запропонувати? •       Настройка трафіку для вашого бізнесу •       Аналіз вашої рекламної кампанії, а якщо у вас ще її немає – виправимо це •       Аналіз

договірнапропоную

22.07.2022

Як правильно користуватися дошкою оголошень

Дошки безкоштовних оголошень стали визнаним трендом. Вони використовуються повсюдно. З їхньою допомогою люди можуть оптимально короткий термін відшукати необхідну інформацію та максимізувати особисту вигоду. Дошка оголошень, наприклад https://ryinok.com.ua/if/,  передбачає двосторонню співпрацю. І тут можна

договірнапропоную

24.09.2022

SEO просування сайтів, розкрутка сайту

Розкрутка сайту, SEO оптимізація, просування сайтів у пошукових системах, якісні та професійні послуги https://seoukraine.co.ua/.

договірнапропоную

07.11.2022

Seo розкрутка сайту. Просування сайті в Києві

Надаємо послуги з сео розкрутки сайтів у Києві та Україні. Підбір ключових слів, закупівля посилальної маси, аудити сайтів і багато іншого. Основний упор робиться на якісному унікальному контенті. Усі статті пишуться для людей. Повне розкриття тематики в кожній статті. Дизайн лонгрідів статей. Контроль частотності

договірнапропоную

09.11.2022

Комплексний інтернет маркетинг у B2B

Сьогодні спостерігається глобальна цифровізація бізнесу. У різних сферах впровадження нових технологій та методів вирішення певних завдань відбувається з різним успіхом. Далеко не скрізь вистрілюють гейміфікація з SMM, відеоконтент або автоматичний додзвон. Особливо в сегменті B2B, де продажі "в лоб" вже

100 грн.пропоную

17.04.2023

Система для ведення товарного бізнесу онлайн в Telegram боті

НОВИНКА ! ОБЛІК ЗАМОВЛЕНЬ ТА ОФОРМЛЕННЯ ТТН Українська інноваційна CRM система для ведення товарного бізнесу онлайн в Telegram боті CRM_TEGE_BOT Спробуйте безкоштовно: САЙТ : ttn. in. ua Бот в Телеграме : crm_tege_bot ТТН CRM ЦЕ ПРОСТА І ЗРОЗУМІЛА СИСТЕМА В ОДИН КЛІК "CRM_TEGE_BOT" Все, що необхідно в

договірнапропоную

21.04.2023

Види реклами в Інтернеті та її важливість

Реклама в інтернеті є одним з найбільш ефективних та популярних способів реклами. За допомогою цифрової реклами компанії можуть досягти великої кількості потенційних клієнтів та збільшити свій обсяг продажів. Однак, перед тим як почати рекламну кампанію в інтернеті, важливо зрозуміти різні види реклами та

Поп.Наст.