Послуги психолога/ психотерапевта: консультування, підтримка, терап

Опубліковано: 16.08.2022

Автор: Лілія

650 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні > Послуги психологів  > Послуги психолога/ психотерапевта: консультування, підтримка, терап
Мене звати Лілія, я кваліфікований психолог, маю вищу категорію, з 16-річним досвідом роботи, арт-терапевт,

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

14.09.2024

Почати життя без залежності вже зараз можливо!

Психотерапевтичний центр лікаря Рамзанова у Дніпрі допомагає тим, хто має бажання позбутись залежності від алкоголю. Алкоголізм - це хвороба, яка впливає на здоров’я, особисте життя, стосунки і вдома, і на роботі. Ця проблема не дає нормально жити ані залежному від неї, ані його оточуючим.  Центр лікаря Рамзанова

договірнапропоную

20.04.2016

Семейная консультация психолога

Семейная консультация  психолога в Психологическом тренинговом центре UNITY поможет Вам: Улучшить взаимопонимание между супругами. Подружиться с вашими детьми. Понять себя и окружающих. Избавиться от страхов. Повысить мотивацию к учебе. Наладить отношения со сверстниками и родителями. Улучшить сон, аппетит,

договірнапропоную

18.08.2016

Консультация детского психолога

Консультации детского психолога будут полезны, как детям со здоровой психикой, так и детям, которые имеют некоторые проблемы. Общение с психологом один на один или участие в групповой работе способствует активизации позитивных жизненных сил ребенка, его интеллектуальному развитию, акцентируется внимание на

4 000 грн.пропоную

20.03.2017

Системні розстановки у Києві

Цей тренінг для тих, хто хоче: гармонізувати ситуацію в родині, виявити причини невдач в партнерських відносинах, опрацювати психологічні аспекти захворювань, знайти шлях до мрії. Веде психолог Олена Теличко - професійний расстановник з 2005 року.

500 грн.пропоную

08.12.2022

Услуги психолога, онлайн консультации.

Здравствуйте, меня зовут Иван Самуилович, я практикующий психолог. Опыт работы 6 лет. Проходил курс в университете им. Драгоманова и школе DSA.В своей практике использую онлайн консультации, трансформационые игры и системные расстановки.Работаю с такими вопросами как:Семейные вопросы и их восприятиеСамореализацияРабота со

500 грн.пропоную

17.04.2024

Логопед-дефектолог та психолог

Центр репетиторства VAISOT запрошує на заняття з логопедом! Діти не народжуються з готовою, правильно поставленою вимовою – лише поступово, пізнаючи світ, дитина вчиться складати слова і правильно їх вимовляти. На жаль, часто трапляються випадки пізнього розвитку мовлення або неправильного його формування, і

500 грн.пропоную

16.08.2024

Психологічна допомога при ігровій, алкогольній та наркотичній залежності.

Наркологічна, алкогольна залежність, ігроманія – серйозні захворювання, які вимагають психологічної допомоги на кожному етапі одужання. Допомога психолога при залежності зводиться до наступного: - Виявлення причин, що штовхають людину до межі. - Формування впевненості в собі. - Визначення рушійних мотивів. -

договірнапропоную

14.09.2021

Психолог / психотерапевт. Пошук ресурсів. Психотерапія пари.

Психолог / психотерапевт. Пошук ресурсів. Психотерапія пари. Привіт! Мене звати Тетяна Олійник, я приватний психолог. Пропоную вашій увазі свої послуги психолога. Відомо, що половина рішення проблеми – це признати її наявність та наважитись на зміни. Зустріч із психологом це вже  є зміна. В яких випадках до

1 000 грн.пропоную

15.10.2021

Психолог, психотерапевт онлайн

Меня зовут Ольга Соболевская, я профессиональный психолог, с высшим психологическим образованием. Помогаю развить внимательность к себе, чувствам и потребностям, справляться с тревогой. Немного о себе: Чтобы предоставить качественные психологические услуги, я регулярно улучшаю свой профессиональный портфель,

800 грн.пропоную

09.06.2022

Психолог онлайн

Сіраковська Олена Борисівна  –   психолог, психотерапевт, сімейний психолог;  автор   науково-дослідних робіт та патентів в області медичної психології; професійний стаж роботи  15 років, науковий ступінь доктора філософії у галузі медичної психології (PhD) 2021 р.  Основні напрямки діяльності: -           психологічна

договірнапропоную

12.04.2023

Услуги профессиональных консультантов онлайн

В наше время все больше людей обращаются за помощью к профессиональным консультантам, к примеру психотерапевт онлайн. Некоторые люди считают, что это связано с тем, что современный мир становится все сложнее и стрессовее. Однако, есть и другие причины, по которым люди обращаются за консультациями.Прежде всего,

400 грн.пропоную

10.02.2023

Психолог, Гештальт-терапевт, Психотерапевт Онлайн/Офлайн

Здравствуйте! Меня зовут Юрий, мне 37 лет. Сейчас получаю образование гештальт-терапевта на 2-й ступени, обучаюсь на специализации “Телесно-ориентированная работа в гештальт-подходе”. Работаю под супервизией, поддержана личной терапией. Работаю с такими запросами: - сложности в общении с окружающими; -

Поп.Наст.