Репетитор з фізики: індивідуальний підхід і мотивація до успіху

Опубліковано: 10.08.2024

Автор: Олександр

350 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні > Послуги репетиторів  > Репетитор з фізики: індивідуальний підхід і мотивація до успіху
Шукаєте досвідченого репетитора з фізики, який допоможе вашій дитині не тільки засвоїти шкільну програму, але й розвинути справжній інтерес до предмету? Я готовий допомогти!
Мені 41 рік, і я маю багаторічний досвід у викладанні фізики та астрономії. Моя вища освіта була здобута в Слов'янському державному педагогічному університеті за спеціальністю «Педагогіка і методика середньої освіти». У 2009 році я здобув науковий ступінь кандидата педагогічних наук, захистивши дисертацію з загальної педагогіки та історії педагогіки.
У своїй роботі я використовую сучасні методики викладання, які допомагають учням не лише запам'ятовувати формули та визначення, а й розуміти, як ці знання застосовуються в реальному житті. Я вірю, що кожен учень може досягти успіху, якщо знайде власний шлях до розуміння предмету. Тому на моїх уроках учні не бояться помилок, а навпаки, вчаться на них, аналізують і знаходять правильні рішення.
Я пропоную різноманітні навчальні кейси, що включають розв'язання реальних життєвих ситуацій, дослідження біографій відомих вчених, асоціативні методи навчання, а також самостійне опанування різних джерел інформації. Це допомагає учням краще зрозуміти фізику та розвинути критичне мислення.
Зі мною ваша дитина отримає не тільки знання, але й мотивацію до навчання, а також впевненість у своїх силах. Зв'яжіться зі мною в Telegram: @OsviTech, і ми разом досягнемо успіху у вивченні фізики!
ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

300 грн.пропоную

23.05.2024

Репетитор з математики: ключ до розуміння та успіху!

Чи стикається ваш син чи дочка з труднощами у вивченні математики? Не розуміння навіть однієї теми може призвести до серйозних проблем у майбутньому. Не зволікайте! Зверніться за допомогою до досвідченого репетитора з математики вже зараз! Професійний репетитор допоможе: • Засвоїти складні математичні концепції.

договірнапропоную

02.05.2024

Репетитор з програмування та математики

Шукаєте репетитора з математики та програмування? З радістю допоможу вам! Мене звуть Юлія Червінська, я вчитель математики та програмування з 1-річним досвідом роботи. Пропоную дистанційне навчання, яке економить ваш час та дає можливість займатися з будь-якої точки світу. Легко знаходжу спільну мову з

450 грн.пропоную

10.10.2023

Репетиторство по шкільним предметам, підготовка до НМТ

Центр репетиторства VAISOT надає послуги з підготовки шкільних предметів, а саме: Українська мова; Математика; Англійська мова; Історія; Хімія; Біологія; Географія. Фізика Німецька мова Французька мова А також здійснюємо підготовку до НМТ. Якісне викладання студентам забезпечують професійні викладачі. ⚡

180 грн.пропоную

21.08.2024

Курси підготовки до НМТ 2025

Центр розвитку «ДІАЛОГ» запрошує на курси підготовки до НМТ учнів  10 та 11 класів, студентів коледжів та технікумів. Навчання проходить з вересня по червень. Основна мета курсу - підготовка учнів до успішного складання НМТ. Що таке курси підготовки до ЗНО в Центрі розвитку «ДІАЛОГ»? -             9 місяців,

договірнапропоную

07.08.2024

Репетитор по Физике, Математике, Химии, Информатике от Школы физтеха

Школа Физтеха - специализированный репетиторский центр по математике и физике. Проводим занятия со школьниками, студентами, взрослыми. Центр сотрудничает с физико-техническим факультетом Харьковского национального университета имени В.Н. Каразина.

100 грн.пропоную

15.02.2022

Уроки шахів

Шахи - це елітарна гра, яку обожнювали безліч відомих людей із різних епох. Шахи здійснюють величезний вплив на розвиток мислення та вольових якостей! У дітей які займаються шахами спостерігається активне зростання багатьох розумових здібностей: підвищується IQ (коефіцієнт інтелекту); покращується пам’ять; розвивається

250 грн.пропоную

27.09.2022

Репетитор з Фізики (Skype)

Тип занять - Онлайн режим. Перший пробний урок - Безкоштовний . 10% знижки для занять з дітьми із багатодітних сімей, а також для занять з кількома дітьми із однієї родини. Великий досвід та доступна подача матеріалу. Допоможу легко зрозуміти кожну тему. Ваша дитина гарантовано отримає найкращий та найзручніший

200 грн.пропоную

21.08.2022

Репетитор ХІМІЇ 7-11 класи. Онлайн. Дома. Дистанційно. Офлайн.

Пропоную послуги репетитора з ХІМІЇ  для учнів 7-11 класів. На першому занятті, використовуючи індивідуальний підхід та індивідуальні методики визначається рівень та подальший план занять. Заняття в зручному форматі на Ваш вибір: -        Індивідуальні; -        Міні групи (до 3 чоловік) Рівні: -з «нуля»; -

200 грн.пропоную

24.10.2021

Репетитор з математики. Підготовка до ЗНО. Дистанційно або особисто

Викладач з 20-річним досвідом. Пропоную допомогу у вивчені математики. Алгебра, геометрія, ДПА, ЗНО. Індивідуальний підхід до кожного учня. Працюю у себе на дому, метро Святошин, а на період карантину - дистанційно. Вартість 1 години - 200-300 грн. Кількість занять та їх тривалість визначається індивідуально, залежить

150 грн.пропоную

05.07.2023

Курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання

Курси з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО-НМТ) Шановні батьки, якщо вашій дитині необхідно якісно підготуватися до зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО), Центр розвитку «ДІАЛОГ» готовий надати допомогу. Ми - перший у Дніпрі спеціалізований центр підготовки до ЗНО, який працює 16

договірнапропоную

23.02.2023

Англійська мова для дорослих та людей старшого віку

Оголошується набір на 2023 навчальний рік на вивчення англійської мови. Для кого - для тих, хто починає вивчати мову (рівень А1, А2)/ подорожує в інші країни/ хто хоче розвивати себе 🙌🏻 Графік та програму підбираємо індивідуально. Деталі за телефоном : 0731820507

300 грн.пропоную

15.10.2022

Репетитор

Репетитор английского языка Также преподаю онлайн Готовлю к поступлению в ВУЗы . ПОДГОТОВКА К ДПА и ЗНО . Работаю с дошкольниками, школьниками и взрослыми Обучаю разговорному английскому и корректирую произношение.

Поп.Наст.