Ведучий на новорічні корпоративи та різдвяні свята +музика+ді-джей

Опубліковано: 23.09.2019

Автор: Комарницкий Юрий

200 $

пропоную

Головна > Послуги > Туризм, свята, спорт, відпочинок > Організація шоу, урочистостей, корпоративів. > Послуги ведучих та артистів  > Ведучий на новорічні корпоративи та різдвяні свята +музика+ді-джей

Святкування  передноворічних корпоративів зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас!

    Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як важливо всім піти від «сірих» буднів і «зануритися» в свято, у світ радості і веселощів.  Я, Комарницький Юрій, майстер перевтілень, шоумен, тамада і ведучий з 15-річним стажем можу зробити з вашого корпоративу справжню зимову казку і зарядити колектив позитивною енергією на весь наступний рік. Мій стиль ведення - це хороший настрій, тактовність, інтелігентний гумор та легка імпровізація, без «універсальної» програми.

  А вдало підібрана музика від нашого Ді-джея, під вподобання будь-якої компанії, зроблять святковий вечір по-справжньому незабутнім.

   Серед моїх клієнтів фірми і компанії: «Ельдорадо», AVON, «555», «Джміль», «Ватсон», Приватбанк, ОККО, Проктер анд Гембл, А Ля-Мінута, Українські делікатеси, та інші компанії та приватні особи.  Телефонуйте і ми все детально обговоримо.

 

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

20.11.2011

Ведучий, тамада, музиканти, dj на корпоратив, ювілей, весілля!

Ведучий на корпоратив у Києві та області! Ведучий, тамада, акордеоніст, шоу, жива музика, ді джей зі своїм професійним звуком і світломузикою! Гідний рівень і зовсім невисока ціна! (099)7132797, (067) 9888838, (093) 7863221

договірнапропоную

02.06.2023

Весілля в Одесі,тамада,музика,шоу

Як банальну п'янку перетворити на феєричне свято? Як зробити свое весілля, унікальним та незабутнім, таким про яке так мріяли?  Ми знаемо та допоможемо! Організуемо та проведемо  Ваше свято, на якому в центрі уваги буде молоде подружжя, а всі запрошені гості, активними учасниками веселющого, а місцями романтичного,

1 500 грн.пропоную

21.11.2016

хімічне шоу на свято

Развлекательное научное шоу «Сумасшедшая лаборатория» – это целая команда креативных, изобретательных людей. Организация свадьбы в научном стиле для нас это не профессия, а образ жизни! Позовите в гости «Сумасшедшую лабораторию» – и праздник будет на высоте! Шоу с жидким азотом – это яркое, креативное и

200 Європропоную

10.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне  святкування  зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас. Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як

200 Європропоную

11.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як важливо всім

10 000 грн.пропоную

12.01.2022

Тамада. Ведуча свят

Яскраві та насправді теплі свята у колі рідних та друзів. Проведення весіль, випускних, ювілеїв, корпоративів тощо. Ведуча та музыка на ваше свято. Тел.: (093) 051-43-20, (067) 857-41-86. Віра.

договірнапропоную

14.01.2022

Організація свята та подій

З 2009 року ми з командою концептуальних подій RUSH перетворюємо колективи на команди, партнерів - на друзів, а друзів - на фанатів за допомогою сучасних корпоративів, тимбілдингів, днів народження та презентацій клієнтам. Для людей, які хочуть дивувати своїм святом, використовуючи сучасні технології та

договірнапропоную

25.03.2013

Музика на весілля Львів

            Весільна агенція «Львів’яни» пропонує: музику для будь-яких урочистостей. Великий спектр  репертуару (від традиційних польок до сучасних хітів української та зарубіжної естради). Склад ансамблю: клавіша, саксофон, гітара; чоловічий та жіночий вокали. Потужна і якісна  апаратура,  світлове оформлення

договірнапропоную

28.09.2011

Тамада Киев! Ведущий на корпоратив! Живая музыка, dj на свадьбу! видео, фото.

Корпоративная вечеринка, свадьба, день рождения в Киеве - недорого! Зажигательный дует организует любое мероприятие на высоком профессиональном уровне! Тамада, ведущий, живая музыка, баянист, ди джей со своей аппаратурой, светомузыкой и доставкой по области! Фото, видео, прокат лимузинов.(099)7132797, (067)9888838,(093)7863221

500 грн.пропоную

02.09.2023

RA

RA - український реп-виконавець. Молода зірка RA в українській сучасній хіп-хоп культурі – харизматична особистість з позитивною енергетикою. Його музика наповнює цей світ щастям, після прослуховування якого хочеться жити і творити. Кожна пісня – це ціла історія з його життя. Завдяки унікальному голосу в

Поп.Наст.