Перманентний макіяж/ ламінування вій

Опубліковано: 10.09.2023

Автор: Альона

1 500 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Медицина, косметологія > Косметологія  > Перманентний макіяж/ ламінування вій

Якщо вам набридло фарбуватися кожного дня, а хочеться просто вмитися і бути впевненою в своєму вигляді, тоді вам до мене.
Я, Альона Юревич - професійний майстер перманентного макіяжу: пудрові брови, апаратний волосок, міжвійка, стрілка з розтушовкою, губки, а також сертифікований ламімейкер
Надам професійну консультацію та зроблю якісний перманент, ламінування вій В роботі використовую матеріали класу люкс. Якість гарантую.Ціни на перманентний макіяж первинна процедура від 1400 грнЦіни на ламінування вій 600грн   Знаходжусь в студії "NeimoVirna" за адресою: проспект Незалежності (Леваневского) 55. Поруч з Макдональдс
Звертайтеся за телефоном 099 126 9246 або в приватні @permanentya - сторінка в інстаграм, Альона Перманент - сторінка в фейсбук

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

06.02.2024

Майстер Депіляції /Бровист

Відкрийте для себе світ краси та затишку у моєму кабінеті! Я - майстер-універсал з 5-річним досвідом, надаю високоякісні послуги з використанням цукрової пасти та воску. Крім цього, пропоную повний спектр догляду за брівами та віями: • моделювання брів, • корекцію брів (воск, пінцет), • фарбування брів, •

550 грн.пропоную

12.10.2019

Ламінування вій Дніпро. Центр – студія краси

Багато жінок мріють стати володарками гарних вигнутих вій. На сьогоднішній день дуже популярною стала процедура ламінування вій. Так завдяки цій процедурі вії набувають бажаного вигину, який триматиметься близько 1,5 місяця. Ця процедура триває близько години. Після ламінування вій умови життя не змінюються. Ефект

450 грн.пропоную

25.01.2022

Манікюр, педикюр, фарбування та моделювання брів, ламінування вій

Через 5 років роботи наш кабінет перетворився на повноцінну, професійну студію краси в Ірпені. Ми підібрали в нашу команду найкращих майстрів. А ще зробили лояльні ціни, які вразять вас, коли ви побачите результат від першої процедури. Все це ми зробили, щоб ви більше не шукали салони, а завітавши до нас,

500 грн.пропоную

14.12.2022

Нарощення, ламінування, корекція, оформлення вій та брів

Переглянути роботи та відгуки можна по Instagram сторінці @your. beautiful. eyelashes

600 грн.пропоную

05.11.2023

Якісне лазерне видалення старого татуажу, тату!

Видалення старого татуажу,  тату - без травм!  Карбоновий пілінг( голивудська чистка) .  Перманентний макіяж( якісні пігменти Америка,  Ізраїль) .  Час процедури від 30 до 60 хвилин.

100 грн.пропоную

06.03.2023

Манікюр та педикюр, вії, брови - найкращі майстри, акції

САЛОН КРАСИ EL2studio НАШІ ПЕРЕВАГИ Всі наші майстри пройшли навчання у найкращих школах Києва та мають великий практичний досвід у своєму напрямку. У нашій студії ми використовуємо матеріали лише преміального рівня за привабливими цінами. НАШІ ЦІНІ Манікюр комплекс - 500 грн (Зняття, манікюр, покриття, гель-лак)

199 грн.пропоную

23.09.2014

Бігуді Hair Wavz

Яким би гарним не був на Вас одяг, взуття або макіяж, якщо волосся виглядає погано - весь день втрачено. Завдяки Hair Wavz (Хейр Вейвз), самому фантастичному засобу для укладки, Ваше волосся буде виглядати шикарно кожен день. Пристосування для волосся Hair Wavz справило сенсацію у світі моди. Використання бігудів

договірнапропоную

19.12.2010

Перманентный макияж(татуаж) Донецк

Делаю перманентный макияж(татуаж) губ,бровей(растушовка,волосок) ,век. Коррекция. Пирсинг.Индивидуальный подход. .Исправления некачественного татуажа.Опыт работы: 10 лет. Алена Ивановна

1 000 грн.пропоную

09.01.2022

Качественный перманентный макияж

Найти своего мастера перманента — тяжелая работа, ведь нам не всегда везет, верно? Я здесь для того чтобы развеять миф о том, что качественный перманент всегда стоит бешенных денег. Перманентный макияж дело тонкое и кропотливое, к которому я отношусь со всей ответственностью. Моя задача — лишь подчеркнуть вашу

договірнапропоную

10.01.2022

Перманентный макияж в Одессе

Перманентный макияж является однозначно выгодной инвестицией в себя, свою уверенность. Интересно, что это не только женская история, все чаще за оказанием такой услуги к мастерам обращаются и мужчины. К тому же современные технологии позволяют добиться максимально естественного и натурального эффекта, который

2 500 грн.пропоную

17.07.2023

Услуги перманентного макияжа в Киеве L.makeup Studio

L.makeup Studio Добро пожаловать в студию перманентного макияжа и лазерного удаления Если Вы ищете где сделать перманентный макияж в Киеве, то добро пожаловать! Меня зовут Лилия, я мастер перманентного макияжа и руководитель L.makeup Studio. Я работаю с лицами уже 10 лет, 5 из них визажистом и 5 в сфере перманентного

400 грн.пропоную

26.10.2021

Наращивание ресниц и перманентный макияж

Приглашаю на наращивание ресниц и перманентый макияж любой обьем ресниц 400 Перманент 800 любая зона Дипломированный специалист 5 лет стажа Новый комфортный уютный кабинет

Поп.Наст.