Почати життя без залежності вже зараз можливо!

Опубліковано: 14.09.2024

Автор: Рамзанов Андрій

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні > Послуги психологів  > Почати життя без залежності вже зараз можливо!

Психотерапевтичний центр лікаря Рамзанова у Дніпрі допомагає тим, хто має бажання позбутись залежності від алкоголю. Алкоголізм - це хвороба, яка впливає на здоров’я, особисте життя, стосунки і вдома, і на роботі. Ця проблема не дає нормально жити ані залежному від неї, ані його оточуючим. 

Центр лікаря Рамзанова пропонує дієве рішення: кодування від алкоголізму у Дніпрі за методом Довженка. Саме тут пацієнтам пропонують комплексний підхід, що включає  психологічний вплив на пацієнта з метою створення стійкої відрази до вживання алкоголю. До лікування підходять комплексно, індивідуально підбираючи саме ті методи, які будуть найбільш дієвими в кожному конкретному випадку.  

Лікар Рамзанов - психолог, психотерапевт, психіатр вищої категорії з досвідом понад 40 років. З його допомогою сотні людей змогли позбутись залежності від алкоголю, закодуватись та почати нове життя. 

За допомогою лікаря Рамзанова ви отримаєте швидкий результат, дієву допомогу, постійну психологічну підтримку, анонімність при лікуванні та тривалий ефект. 

Головне - бажання хворого почати нове щасливе життя без залежностей!

Телефонуйте вже зараз та записуйтесь на консультацію!

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

500 грн.пропоную

17.04.2024

Логопед-дефектолог та психолог

Центр репетиторства VAISOT запрошує на заняття з логопедом! Діти не народжуються з готовою, правильно поставленою вимовою – лише поступово, пізнаючи світ, дитина вчиться складати слова і правильно їх вимовляти. На жаль, часто трапляються випадки пізнього розвитку мовлення або неправильного його формування, і

договірнапропоную

14.09.2021

Якщо не зараз, то коли? Зміни якість свого життя! Психотерапевтичні сеанси.

Привіт! Мене звати Тетяна Олійник, я приватний психолог. Пропоную вашій увазі свої послуги психолога. Відомо, що половина рішення проблеми – це признати її наявність та наважитись на зміни. Зустріч із психологом це вже  є зміна. Деколи нам важко наважитись попросити допомоги, нам можуть заважати почуття сорому, 

800 грн.пропоную

09.06.2022

Психолог онлайн

Сіраковська Олена Борисівна  –   психолог, психотерапевт, сімейний психолог;  автор   науково-дослідних робіт та патентів в області медичної психології; професійний стаж роботи  15 років, науковий ступінь доктора філософії у галузі медичної психології (PhD) 2021 р.  Основні напрямки діяльності: -           психологічна

450 грн.пропоную

25.01.2022

Твій особистий психолог, гештальт терапевт

Привіт, Я Мар'яна. . . Я стану твоїм особистим психологом, якщо ти цього захочеш. . . На чому я спеціалізуюсь? *Робота з залежностями *Особистісний ріст *Психосоматика *Терапія пар Більше про мене та мої послуги ти зможеш дізнатись на моєму сайті http: //mariana-pb. com Заповни заявку на сайті та отримай безкоштовну

700 грн.пропоную

02.08.2023

Психолог

Вітаю! Я практичний психолог, арттерапевт. Працюю з дітьми (від 6 років) і дорослими. Досвід роботи 9 років. Напрямки роботи: - сімейні та дитячо-батьківські відносини; - міжособистісні конфлікти; - життєві кризи. Освіта: - ГНПУ ім. О. Довженко Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія. Практична психологія.

Поп.Наст.