Лендінгову сторінку зробимо

Опубліковано: 27.10.2022

Автор: Характерник Владимир

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Реклама, поліграфія, дизайн > Реклама в Інтернеті  > Лендінгову сторінку зробимо

Landing page (лендінгова сторінка)- це односторінкова посадкова сторінка, завдання якої спонукати користувача зробити цільову дію. Така дія може бути спрямована на оформлення замовлення, онлайн оплату або просто отримання даних потенційного клієнта. Створимо ефективну лендінгову сторінку для Вашого бізнесу.

 

Лендінг чудово підходить для вивчення попиту

Сучасні підприємці знають, що для більшого прибутку вкрай необхідно мати власний сайт в мережі Інтернет. Але не у всіх є великий каталог товарів чи послуг.

Landingpage — це сайт, що складається з однієї сторінки.

Головна мета — зацікавити користувача та спонукати до певної дії. Основні вимоги до лендінга — це здебільшого привабливий дизайн та проста навігація.

На landingpage розміщують інформацію тільки про один конкретний продукт чи послугу  та зазначають, усі переваги запропонованої пропозиції. Саме в цьому відмінність лендінг-сторінки від звичайного інформаційного сайту.

Що ви отримаєте:

·         сучасний, унікальний та адаптивний дизайн;

·         ефективний текст, який спонукає користувача до дії;

·         простоту користування адміністративною частиною;

·         оптимізація сайту під вимоги Google Page Speed;

·         можливість створення мультилендінгів;

·         анімація різних елементів на сайті: кнопки, іконки, та інше;

·         додаткові послуги: налаштування рекламної кампанії в Google Adwords та аналіз конверсій.

Якщо ви хочете заощадити свій час і отримати найкращий сайт, закликаємо звернутися до професіоналів своєї справи. Усі ваші ідеї та побажання будуть втілені в життя.

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

1 500 грн.пропоную

14.09.2023

Відгуки клієнтів можуть покращити коефіцієнт конверсії.

Репутаційний маркетинг - це системна робота над формуванням та підтримкою позитивного іміджу спеціаліста, продукту чи компанії. Відгуки дозволяють будувати довіру між продавцями та покупцями, допомогають зробити правильний вибір при покупці.Незважаючи на значні статистики про те, що основна частка користувачів приймають

договірнапропоную

14.03.2024

Як застосовувати інбаунд маркетинг у 2024

Інбаунд-маркетинг - мистецтво залучення клієнтів за допомогою цінного контенту та побудови відносин - залишається наріжним каменем сучасних маркетингових стратегій. Однак у 2024 році ландшафт продовжує змінюватися, вимагаючи від бізнесу адаптації та вдосконалення своїх підходів. Ось короткий огляд ключових тенденцій,

3 500 грн.пропоную

21.03.2023

Послуги таргетолога. Налаштування реклами в соц.мережах

   Привіт, мене звати Дар'я і я зможу ефективно налаштувати вам рекламу. Я швидко навчаюсь та ніколи не стою на місці. Постійно розвиваюсь та планую робити це далі у сфері інтернет-маркетингу, а особливо в таргетингу. Я пунктуальна та відповідально ставлюсь до роботи.     Я працюю з такими соц. мережами як

3 000 грн.пропоную

06.08.2021

Google Shopping для интернет магазина, настройка товарной рекламы

Увеличу поток клиентов в 2 и более раза за 14 дней в ваш интернет магазин с помощью проверенной методики настройки контекстной рекламы в Google Shopping. Результат, который Вы получите: Постоянный поток горячих клиентов; Рост целевых заявок; Снижение затрат на рекламу от 30%; Понятную бизнес-отчетность; Исправление

договірнапропоную

07.11.2022

Seo розкрутка сайту. Просування сайті в Києві

Надаємо послуги з сео розкрутки сайтів у Києві та Україні. Підбір ключових слів, закупівля посилальної маси, аудити сайтів і багато іншого. Основний упор робиться на якісному унікальному контенті. Усі статті пишуться для людей. Повне розкриття тематики в кожній статті. Дизайн лонгрідів статей. Контроль частотності

договірнапропоную

21.04.2023

Види реклами в Інтернеті та її важливість

Реклама в інтернеті є одним з найбільш ефективних та популярних способів реклами. За допомогою цифрової реклами компанії можуть досягти великої кількості потенційних клієнтів та збільшити свій обсяг продажів. Однак, перед тим як почати рекламну кампанію в інтернеті, важливо зрозуміти різні види реклами та

Поп.Наст.