Портативний набір для манікюру Manicure Set

Опубліковано: 10.11.2014

Автор: Чернышева Елена

100 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Медицина, косметологія > Косметологія > Манікюр і педикюр  > Портативний набір для манікюру Manicure Set

Наявність акуратного бездоганного манікюру стало в сучасному суспільстві ознакою стилю і хорошого тону. У наші дні не тільки жінки, а й чоловіки стали приділяти більше уваги своїй зовнішності, в тому числі і рукам.

Не у кожного є час або гроші на регулярні дорогі процедури в салонах краси, але за допомогою нашого набору для манікюру Manicure Set Ваші пальчики завжди будуть виглядати бездоганно доглянутими і красивими.

Набір Manicure Set призначений для створення ідеального манікюру, який Ви тепер можете робити самостійно без допомоги професіоналів.

- Сім різних насадок у всіх аспектах подбають про Ваші нігті, оскільки кожна з них якісно виконує певну функцію.

- За допомогою набору Manicure Set Ви придасте красиву форму нігтям, відполіруєте і вирівняєте їх поверхню, обробите кутикули.

- Портативний прилад дозволить Вам зробити швидкий і якісний манікюр не тільки вдома, але і в подорожі.

- Влаштуйте професійний манікюрний кабінет вдома для себе, своїх родичів і друзів.

- Ідеальний подарунок не тільки для представниць прекрасної статі!

 

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

28.03.2024

Манікюр в Малиновському районі (Одеса)

Ми пропонуємо манікюр в Малиновському районі Одеси від наших спеціалістів. В роботі ми використовуємо лише якісні інструменти. Також використовуємо якісні засоби догляду.Ми пропонуємо:- Нарощування нігтів;- Апаратний манікюр;- Класичний манікюр;- Комбінований манікюр;- Дизайн нігтів;- Та інші.Також пропонуємо

200 грн.пропоную

18.05.2022

Майстер манікюру шукає клієнтів

Сертифікований майстер манікюру, роблю з любовю бо живу цим ділом, прислуховуюся до кожного клієнта. Ціни не великі так як шукаю клієнтів , набираю клієнтську базу. Роблю на дому у місті Луцьк. Усі інструменти стералізовані , місто дизонфікується регулярно. https: //instagram. com/nails_olha2? igshid=NWRhNmQxMjQ=

500 грн.пропоную

24.05.2022

Нарощування нігтів/Корекція нігтів /Троєщина/Київ /Манікюр/Педікюр /Краща ціна!

Місце знаходження студії ЖК "Милославичі", Троєщина вул. М.Закревского, 101A.    Салон краси з дотриманням епідеміологічних вимог, пропонує послуги майстрів манікюру та 4-х етапну стерилізацію інструментів, яка дозволить Вам не переживати про своє здоров’я.    Ми використовуємо індивідуальний підхід для

290 грн.пропоную

05.06.2022

Манікюр та педікюр, нарощування нігтів вигідно!

Привіт, ми з України!Я Ксенія, і я залюбки можу стати твоїм майстром✅Маю 4-річним досвід роботи майстром манікюру та педікюру в салоні, у сердці Києва❤️✅ПОНАД УСЕ: СТЕРИЛЬНІСТЬ інструментів та всього, що стосується гігієни та здоров‘я❗️✅ Обираю найкращу та безпечну, сертифіковану продукцію, яка є на українському

420 грн.пропоную

10.09.2022

Манікюр, педикюр метро Харьківська, ЖК Лебединий

Студія манікюру "Shako" - салон, який ідеально підходить клієнтам із лівого берега міста Києва, адже він знаходиться у спальному районі метро Харківська. СТЕРИЛЬНО – 3 етапи стерилізації інструментів(МікроСтоп ) . Зняття, манікюр, покриття – 420 грн. ; Зняття, педикюр, покриття – 570 грн. 10 – Й манікюр у

450 грн.пропоную

12.07.2023

Манікюр/педикюр/нарощення

Привіт, мене звуть Яна, і я спеціалізуюсь у створенні красивих та доглянутих рук. Займаюся професійним манікюром протягом п'яти років. З великим задоволенням зроблю для вас манікюр, педикюр, покриття та нарощування. в моїй роботі використовую лише якісні матеріали та інструменти, які проходять всі етапи стерилізації.

450 грн.пропоную

25.01.2022

Манікюр, педикюр, фарбування та моделювання брів, ламінування вій

Через 5 років роботи наш кабінет перетворився на повноцінну, професійну студію краси в Ірпені. Ми підібрали в нашу команду найкращих майстрів. А ще зробили лояльні ціни, які вразять вас, коли ви побачите результат від першої процедури. Все це ми зробили, щоб ви більше не шукали салони, а завітавши до нас,

450 грн.пропоную

01.04.2023

Услуги маникюр/педикюр

Дівчатка, запрошую Вас на процедуру маніюр/педікюр в затишну міні студію Nails studia. Майстер з опитом. Велика палітра кольорів. Пропоную послуги: Комплекс манікюру/педікюру, чоловічий манікюр ( апаратний, комбі, гігієнічний) ; ремонт нігтів (тріщини) ; укріплення нігтів (гелем, полигелем) ; дизайн нігтів;

150 грн.пропоную

05.09.2014

Заточка манікюрних кусачок "Майстерня Заточки"

Заточка манікюрних кусачок "Майстерня Заточки"

100 грн.пропоную

15.03.2023

Заточка манікюрного інструменту

Якісно заточу манікюрний інструмент під мікроскопом у Києві використовуючи дрібноабразивні алмазні бруски. Це означає, що на відміну від верстатного заточування, я знімаю під час обробки мінімум металу, рахунок йде на мікрони, за такого підходу можливе виправлення інструменту до 30 разів, проти верстатного 5-8

Поп.Наст.