0937231033,0956115541
Новорічний уік-енд в Карпатах + Львів
Екскурсійно – гірськолижний тур в Карпати на Новий Рік.
Дата виїзду: з 30.12.2020 по 03.01.2021
Вартість туру: 3350 грн.
У програмі туру:
22:00 збір групи і виїзд від метро Житомирська.
22:15 відправлення на автобусі в тур.
23:30 посадка туристів в м. Житомир, центральний автовокзал (заправка БРСМ).
3:45 посадка туристів в м. Рівне (окружна, готель Айвенго або Хуторок).
6:00 посадка туристів в м Львів (місце збору: Стрийська окружна дорога, с. Солонка, заправка «ЛУКОЙЛ»)
Точний час і місце збору уточнювати у керівника групи.
Приїзд і поселення в готель (при наявності вільних номерів). Сніданок.
Виїзд на гірськолижну базу «Плай» http://play-karpaty.com/. (факультативно 100 грн/дор., 70 грн/діти до 12 років)
На території гірськолижного комплексу знаходяться підйомники, найдовший з яких протяжністю 1200 м, перепад висот сягає 260 м. Прокладено гірськолижні траси як для досвідчених лижників, так і для початківців. Всього 5 трас – за складністю 3 червоні траси (середнього рівня), 2 сині (легкі) і чорні у верхній частині гори (складні). Для підйому використовуються підйомники фірми Doppelmayar довжиною близько 1 км.
Підготовка схилів – професійні ратраки PistenBully, а також засніження і створення додаткового снігового покриву здійснюється за допомогою снігових гармат Nivis.
Так само до ваших послуг: прокат спорядження, школа інструкторів, 5 ресторанів, SPA (басейн, сауна, джакузі, масаж, солярій, тренажерний зал), розважальний центр (боулінг, більярд, кінотеатр 5D, дискотека), дитячий майданчик.
Повернення в готель.
Підготовка до святкування Нового року.
О 22:00 початок святкування Нового 2021 року з Карпатським колоритом в Бойківському стилі. Вас чекають страви закарпатської кухні, виступ ведучого, жива музика, конкурси та танці.
Пізній сніданок.
Виїзд на факультативну екскурсійну програму «Природні чудеса України». (350 грн./дор, 300 грн/діти до 12 років . У вартість: трансфер, послуги екскурсовода, вхідні квитки по програмі)
Приїзд в мальовниче селище Пилипець, екскурсія до водоспаду «Шипіт» – один з найкрасивіших водоспадів України. Водоспад спадає численними мальовничими каскадами, загальна висота водоспаду 14 м.
Виїзд до озера Синевир. По дорозі відвідання мінеральних джерел в с. Келечин.
Пішохідна екскурсія по Національному природному парку «Синевир» з відвідуванням одного з семи чудес України – озера Синевир (висота озера 989 м. над рівнем моря, глибина 8-20 м.).
Озеро Синевир, його ще називають «Морським Оком», «Перлиною Карпат». І дійсно, якщо дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками. Стовбури завщиною в декілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. Повітря тут як ніде свіже та легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера – 10 – 12 метрів, максимальна – 24 метри. Озеро утворилося в післяльодовиковий період.
Колоритний обід в гуцульській Колибі (оплачується самостійно по меню).
Переїзд до центру реабілітації бурих ведмедів. Основне завдання центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які постраждали від стихійних лих і жорстокого ставлення людей, відродження природної популяції, адаптація до нових умов проживання.
Повернення в готель.
Сніданок. Звільнення номерів.
Виїзд в п. Урич до середньовічної фортеці Тустані.
Тустань – пам’ятка історії та архітектури ІХ-ХVІ століття, тут існував дерев’яний місто-фортеця. Залишки цієї фортеці унікальні, вони не мають аналогів в Європі. Тому Тустань, разом з Урицькі скелі, включений до складу Державного історико-культурного заповідника.
Основу фортеці в IX столітті заклало слов’янське плем’я білих хорватів, яким судилося стати одними з предків сучасних українців. Тустань була західним форпостом Київської Русі і важливим митним пунктом, через який пролягали середньовічні Соляний і Шовковий шлях. Тустань – «або велетнів це, або розбійників дім». Пізніше місто-фортеця став прикордонним і митним центром між Галицько-Волинським князівством і Угорщиною.
Тут також зосереджено майже 300 наскальних зображень-петрогліфів (найчисл
Схожі оголошення