Новорічне Закарпаття Засніжені мальовничі гори, забави, давні замки і храми, вина, 3 термальні басейни, водоспади і озера, дегустації вин, сирів та ст
Опубліковано: 26.11.2020
Автор: Aleksa55
пропоную
0937231033,0956115541
Засніжені мальовничі гори, забави, давні замки і храми, вина, 3 термальні басейни, водоспади і озера, дегустації вин, сирів та страв, чекають на Вас, якщо Ви відвідаєте цей тур!
29.12.2020 - 03.01.2021
6 днів / 5 ночей
Збір групи. Виїзд зі Львова о 08:00.
Санаторій Карпати. Серед карпатських живописних гір розташувався один з найгарніших і найромантичніших палаців України - мисливський палац графів Шенборнів (1890р.). Палац оточений гарним парком з багатьма екзотичними рослинами та дивиться на нас 365 вікнами, запрошує через 12 входів у 52 кімнати.
Чинадієво. Посеред старовинного містечка Сент-Міклош розташований похмурий середньовічний замок барона Перені (XIV ст.), з цікавим інтер’єром, потаємним ходом та спальнею мужньої Ілони Зріні, в якій вона зустрічалася з графом Імре Текелі, через це його ще називають «Замок кохання». Врятував споруду художник Йосиф Бартош, який взяв її в концесію.
Берегово. Столиця угорської України - "Берегсас" славиться басейнами з унікальною термальною водою, що піднімається з глибини 1600м. і лікує від 86 хвороб, аналоги їй є лише в Новій Зеландії. Городок має також кілька перлин архітектури: готичний костел Всіх Святих (1370р.), Костел реформаторів (XV ст.), "Графський двір" - садиба князя Бетлені (1629р.), величний будинок імперського суду (1908р.) і касіно "Золота пава".
Переїзд до місця проживання. Поселення. Вечеря.
Сніданок.
Іза. Столиця лозоплетіння України, проїжджаючи через село можна придбати різноманітні сувеніри з лози, від простих ужиткових до справжніх витворів мистецтва. Також слід оглянути оленячу ферму, в якій живуть та приносять велику радість відвідувачам понад сто північних оленів.
Синевир. Візитною карткою Українських Карпат є незрівнянної краси озеро Синевир, знане ще в народі як “Морське око”, воно вабить до себе мальовничими гірськими пейзажами та чистою кришталевою водою, в якій здавна водиться благородна форель. Озеро утворилося приблизно 10 000 років назад на висоті 989 метрів і має максимальну глибину 22 метри.
Колочава. Одне з найгарніших сіл Закарпаття, в якому розташовано 10 музеїв, 20 пам’ятників, 50 визначних історичних місць, найвідоміші з яких музей народної архітектури та побуту “Старе село”, музей залізничної справи “Колочавська вузькоколійка” та музей “Колочавський бокораш”. Всіх гостей ласкаво запрошуємо в корчму “Старе село”, де можна почастуватися і побачити сценки із життя горян.
Переїзд до місця проживання. Вечеря.
Сніданок.
Косино. Супер-сучасний відпочинковий комплекс “Термальні води Косино” розташований у дубовому гаю, має 5 басейнів, 7 саун, середня температура в термальних басейнах + 41 °C. Гордістю комплексу є найбільші в України фонтани-джакузі з “кавою”, “вином”, “пивом”, “паленкою” та фонтан-ілюзія “Золотий кран здоров’я” висотою 15,5 метра. Відпочинок тут подобається дорослим і дітям, а також приносить користь здоров’ю. Більше на www.kosino.com.ua.
Мукачево. Тут на самотній вулканічній горі знаходиться потужна фортеця в Україні - замок "Паланок" (XIV ст.), який побудував князь Федір Корятович, а овіяла героїчною славою княгиня Ілона Зріні. При наявності вільного часу в Мукачеві можна оглянути ще багато цікавого: каплиця св.Мартіна (XIVв.), Палац Ракоці (1663р.) І прекрасну зелену ратушу (1903).
Повернення до місця проживання.
Святкування Нового року!
Пізній сніданок.
Четфалва. Прикордонне угорське село біля річки Тиса, в якому знаходиться чудовий архітектурний ансамбль, що вдало поєднав в собі, оборонний мурований протестантський храм (XIVст.) і сучасну дерев’яну церкву Святого Духа (2001р.). Окрасою села є також найвища в Закарпатті струнка готична дзвіниця (XVIII ст.).
Виноградів. Неподалік виноградівської Чорної гори розташована ферма “Карпатський буйвол”, на якій місцеві ентузіасти намагаються врятувати найпівнічнішу популяцію буйволів у світі. Зараз на фермі є понад 30 карпатських буйволів за якими можна спостерігати, а також скуштувати й купити різні сорти буйволячого та овечого сиру.
Тисобикень. Село, що омивається норовливою Тисою, запрошує гостей в Затисянський краєзнавчий музей, який складається із палацу графів Фогораші (1890р.), хати бідняка (1918р.), сільської школи (1920р.) та хати заможного селянина (1882р.) із чудовими дерев’яними різьбленими меблями. Збереглися також сімейна графська каплиця (ХІХ ст.) та залишки парку із платанами і липами.
Ботар. Це місце користується популярністю в кулінарних гурманів, адже саме тут знаходиться дегустаційний зал, в якому можна посмакувати різними сортами леквару (повидла), ковбасами із свині монголиці та екологічними соками. На щастя можна зробити фото на фоні біля пам’ятника свині та банки з варенням.
Повернення до місця проживання. Вечеря.
Сніданок.
Ужгород. Перша згадка про це вічно прикордонне місто на річці Уж датується 872 роком, воно зачарує своїм шармом і колоритом навіть найвибагливішого туриста. Прогуляйтеся історичною вулицею міста - Корзо, обов’язково огляньте найвідоміший храм міста Катедральний Хрестовоздвиженський собор (1841р.), римо-католицький костел св. Георгія (1775р.), огляньте один з найстаріших в Україні замків (ХIV ст.), Закарпатський музей народної архітектури та побуту (скансен) та обов’язково завітайте в культову корчму “Деца у нотаря”.
Барвінок. Неподалік Ужгорода в оточенні Карпат із самого серця землі піднімаються термальні води і приносять з
Схожі оголошення