Перетяжка узголів'я ліжка (Київ)

Опубліковано: 18.11.2023

Автор: Юрій

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Ремонтно-будівельні послуги > Оздоблювальні роботи  > Перетяжка узголів'я ліжка (Київ)

Проводимо перетяжку узголів'я ліжка у Києві будь-якої складності.

У нас працюють досвідчені майстри, використовуємо якісне професійне обладнання.

Надаємо послуги:
- з розборки узголів'я;
- займаємося пошивкою нових чохлів;
- перетяжка;
- перевіряємо якість робіт.

Використовуємо якісні матеріали:
- Рогожка.
- Шкірозамінник.
- Флок.
- Шеніл.
- Велюр.
- Жаккард.
- Та багато інших.
    
Також пропонуємо послуги з перетяжки інших м'яких меблів - повна перетяжка ліжка, перетяжка дивану, перетягування офісних, кухонних, комп'ютерних стільців та інші.

Телефонуйте, із задоволенням відповімо на всі ваші запитання та проведемо оцінку перетяжки

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

15.08.2012

Делаю всё! Домашний мастер!!!

- мелкий ремонт всего - перетяжка, обивка и сборка мебели - и другое... Тел: 066-1899425093-9215245097-3732069P.S. В связи с карантином веду работы в.ра1оне ст.метро Академгородок и Житомирская

договірнапропоную

19.11.2023

Перетяжка банкетки (Київ)

Пропонуємо перетяжку банкеток всіх видів та складності. Можлива як часткова, так і повна перетяжка. Також за сукупністю можемо виконати сукупні роботи.Роботу виконуємо на професійному обладнанні з використанням якісних матеріалів.У нас працюють досвідчені майстри.Виїжджаємо в усі райони Києва, а після перетяжки

договірнапропоную

27.02.2023

Перетяжка Меблів.

Компанія "Майстер-Меблів" пропонує : Перетяжка та ремонт меблів будь-якої складності. Оббивка, видозміна форм і конфігурацій диванів,крісел,стільців. Доступні ціни та гарантія якості. За детальною інформацією звертайтесь за номером: +380938205043 Наш сайт: https://master-mebeli.kiev.ua/

Поп.Наст.