Ведучий новорічні корпоративи

Опубліковано: 11.12.2021

Автор: Юрій

200 Євро

пропоную

Головна > Послуги > Туризм, свята, спорт, відпочинок > Організація шоу, урочистостей, корпоративів. > Послуги ведучих та артистів  > Ведучий новорічні корпоративи
Новорічне святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас
Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як важливо всім піти від «сірих» буднів і «зануритися» в свято, у світ радості і веселощів. Я, Комарницький Юрій, майстер перевтілень, шоумен, тамада і ведучий з 15-річним стажем можу зробити з вашого корпоративу справжню зимову казку, «відірватись на повну» і зарядити колектив позитивною енергією на весь наступний рік. Мій стиль ведення - це хороший настрій, тактовність, інтелігентний гумор та легка імпровізація, без «універсальної» програми.
А вдало підібрана музика від нашого Ді-джея, під вподобання будь-якої компанії, зроблять святковий вечір по-справжньому незабутнім.
Серед моїх клієнтів фірми і компанії: «Ельдорадо», AVON, «555», «Рукавичка», «Джміль», «Ватсон», Приватбанк, ОККО, Проктер анд Гембл, А Ля-Мінута, Українські делікатеси, та інші компанії та приватні особи. Телефонуйте і ми все детально обговоримо.
ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

20.11.2011

Ведучий, тамада, музиканти, dj на корпоратив, ювілей, весілля!

Ведучий на корпоратив у Києві та області! Ведучий, тамада, акордеоніст, шоу, жива музика, ді джей зі своїм професійним звуком і світломузикою! Гідний рівень і зовсім невисока ціна! (099)7132797, (067) 9888838, (093) 7863221

договірнапропоную

02.04.2023

Тамада та музика на весілля

Весілля? - Ласкаво запрошуемо у світ кохання, ніжного поцілунку, сліз радості, життєрадісних емоцій, веселого сміху.  А яке весілля без ведучої,тамади, шоу, музичного супроводу, артистів оригінального жанру? Гроші приходять і йдуть, емоції залишаются, так хочеться зупинити мить, а особливо, коли ця мить

200 Європропоную

10.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне  святкування  зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас. Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як

200 $пропоную

16.11.2018

Ведучий на новорічні корпоративи

                                Новорічне з  святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі Ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та Класичні програми, дінамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні Зіркові костюми на Ваших гостях - и все це для Вас!       Я

10 000 грн.пропоную

12.01.2022

Тамада. Ведуча свят

Яскраві та насправді теплі свята у колі рідних та друзів. Проведення весіль, випускних, ювілеїв, корпоративів тощо. Ведуча та музыка на ваше свято. Тел.: (093) 051-43-20, (067) 857-41-86. Віра.

договірнапропоную

25.03.2013

Музика на весілля Львів

            Весільна агенція «Львів’яни» пропонує: музику для будь-яких урочистостей. Великий спектр  репертуару (від традиційних польок до сучасних хітів української та зарубіжної естради). Склад ансамблю: клавіша, саксофон, гітара; чоловічий та жіночий вокали. Потужна і якісна  апаратура,  світлове оформлення

Поп.Наст.