Манікюр, педикюр, фарбування та моделювання брів, ламінування вій

Опубліковано: 25.01.2022

Автор: Анастасія

450 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Медицина, косметологія > Косметологія > Манікюр і педикюр  > Манікюр, педикюр, фарбування та моделювання брів, ламінування вій
Через 5 років роботи наш кабінет перетворився на повноцінну, професійну студію краси в Ірпені. Ми підібрали в нашу команду найкращих майстрів. А ще зробили лояльні ціни, які вразять вас, коли ви побачите результат від першої процедури. Все це ми зробили, щоб ви більше не шукали салони, а завітавши до нас, отримували не лише красу, а й насолоду від процедури, спілкування, інтер’єру, кави/чаю зі смаколиками. Будемо знайомі! Студія краси "Леді" - будь чарівною завжди

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

28.03.2024

Манікюр в Малиновському районі (Одеса)

Ми пропонуємо манікюр в Малиновському районі Одеси від наших спеціалістів. В роботі ми використовуємо лише якісні інструменти. Також використовуємо якісні засоби догляду.Ми пропонуємо:- Нарощування нігтів;- Апаратний манікюр;- Класичний манікюр;- Комбінований манікюр;- Дизайн нігтів;- Та інші.Також пропонуємо

90 грн.пропоную

06.11.2013

Экспресс педикюр в салоне на Печерске

Экспресс педикюр в салоне красоты в центре Киева на Печерске, лучшая цена.

160 грн.пропоную

09.03.2024

Кусачки маникюрные для ногтей кутикулы 14 см професиональные

Профессиональные новые кусачки для маникюра изготовлены Perfection Plus Ltd Великобритания. Специальные кусачки 14 см от компании Perfection Plus Ltd быстро и безболезненно лишат ногтя или кутикулы. Кусачки имеют режущие полотна 20 мм по длине инструмента 140 мм. Особенности кусачек: изготовлен из хирургической нержавеющей

450 грн.пропоную

12.07.2023

Манікюр/педикюр/нарощення

Привіт, мене звуть Яна, і я спеціалізуюсь у створенні красивих та доглянутих рук. Займаюся професійним манікюром протягом п'яти років. З великим задоволенням зроблю для вас манікюр, педикюр, покриття та нарощування. в моїй роботі використовую лише якісні матеріали та інструменти, які проходять всі етапи стерилізації.

420 грн.пропоную

10.09.2022

Манікюр, педикюр метро Харьківська, ЖК Лебединий

Студія манікюру "Shako" - салон, який ідеально підходить клієнтам із лівого берега міста Києва, адже він знаходиться у спальному районі метро Харківська. СТЕРИЛЬНО – 3 етапи стерилізації інструментів(МікроСтоп ) . Зняття, манікюр, покриття – 420 грн. ; Зняття, педикюр, покриття – 570 грн. 10 – Й манікюр у

290 грн.пропоную

05.06.2022

Манікюр та педікюр, нарощування нігтів вигідно!

Привіт, ми з України!Я Ксенія, і я залюбки можу стати твоїм майстром✅Маю 4-річним досвід роботи майстром манікюру та педікюру в салоні, у сердці Києва❤️✅ПОНАД УСЕ: СТЕРИЛЬНІСТЬ інструментів та всього, що стосується гігієни та здоров‘я❗️✅ Обираю найкращу та безпечну, сертифіковану продукцію, яка є на українському

500 грн.пропоную

24.05.2022

Нарощування нігтів/Корекція нігтів /Троєщина/Київ /Манікюр/Педікюр /Краща ціна!

Місце знаходження студії ЖК "Милославичі", Троєщина вул. М.Закревского, 101A.    Салон краси з дотриманням епідеміологічних вимог, пропонує послуги майстрів манікюру та 4-х етапну стерилізацію інструментів, яка дозволить Вам не переживати про своє здоров’я.    Ми використовуємо індивідуальний підхід для

100 грн.пропоную

10.11.2014

Портативний набір для манікюру Manicure Set

Наявність акуратного бездоганного манікюру стало в сучасному суспільстві ознакою стилю і хорошого тону. У наші дні не тільки жінки, а й чоловіки стали приділяти більше уваги своїй зовнішності, в тому числі і рукам. Не у кожного є час або гроші на регулярні дорогі процедури в салонах краси, але за допомогою нашого

200 грн.пропоную

18.05.2022

Майстер манікюру шукає клієнтів

Сертифікований майстер манікюру, роблю з любовю бо живу цим ділом, прислуховуюся до кожного клієнта. Ціни не великі так як шукаю клієнтів , набираю клієнтську базу. Роблю на дому у місті Луцьк. Усі інструменти стералізовані , місто дизонфікується регулярно. https: //instagram. com/nails_olha2? igshid=NWRhNmQxMjQ=

150 грн.пропоную

05.09.2014

Заточка манікюрних ножиць "Майстерня Заточки"

Заточка манікюрних ножиць "Майстерня Заточки"Доводимо манікюрні ножиці.Ручна та якісна заточка.Звертайтеся!

450 грн.пропоную

01.04.2023

Услуги маникюр/педикюр

Дівчатка, запрошую Вас на процедуру маніюр/педікюр в затишну міні студію Nails studia. Майстер з опитом. Велика палітра кольорів. Пропоную послуги: Комплекс манікюру/педікюру, чоловічий манікюр ( апаратний, комбі, гігієнічний) ; ремонт нігтів (тріщини) ; укріплення нігтів (гелем, полигелем) ; дизайн нігтів;

договірнапропоную

26.09.2018

Маникюр и педикюр, покрытие гель-лаком пос. Котовского

Если Вы желаете восхищаться высоким качеством работы и доступной стоимостью, то посетите нашу студию Маникюрный дом SvetaSaveta nail studio, которая расположена в пос. КОТОВСКОГО, ул. Ак. Сахарова, 5. Мы предоставляем такие услуги: - аппаратный маникюр; - медицинский аппаратный педикюр; - подология;- СПА-процедуры-

Поп.Наст.