Німецька мова для учнів 1-4 класів: онлайн-уроки з репетитором

Опубліковано: 26.03.2024

Автор: Софія

350 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні > Послуги репетиторів  > Німецька мова для учнів 1-4 класів: онлайн-уроки з репетитором

Відкрийте своїй дитині двері у світ нових можливостей з німецькою мовою!
Мене звати Софія Авдіюк, я вчитель німецької мови та історії з 1,5-річним досвідом роботи в сфері освіти. Запрошую діток 1-4 класів на захоплюючі онлайн уроки німецької мови!

Чому варто вибрати мене?

• Індивідуальний підхід: я розумію, що кожна дитина вчиться по-своєму, тому планую уроки з урахуванням потреб та інтересів кожного учня.
• Ефективні методики: я використовую різноманітні методики навчання, щоб зробити уроки цікавими та результативними.
• Інтерактивні заняття: уроки проходять на платформі Zoom, де я використовую інтерактивні ігри, пісні та візуальні матеріали, щоб зробити процес навчання захоплюючим.
• Доступні ціни: я пропоную демократичні ціни на онлайн-уроки, щоб німецька мова була доступною для кожної дитини.

Переваги вивчення німецької мови:

• Розвиток пам'яті, уваги та мислення.
• Поліпшення комунікативних навичок.
• Розширення кругозору та знань про світ.
• Збільшення шансів на успішне навчання та кар'єру.

Заняття проводяться індивідуально або в групах.
За більш детальною інформацією звертайтесь в Телеграм:
@OsviTech
Не втрачайте шанс подарувати вашій дитині ключ до успішного майбутнього!
Тел.: (073) 341-50-83. Софія.

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

350 грн.пропоную

08.03.2024

Репетитор з німецької мови та історії

Запрошую вас на онлайн навчання.Мене звуть Софія Авдіюк я вчитель німецької мови та історії. Маю досвід роботи в сфері освіти 1,5 роки.  Проводжу індивідуальні та групові уроки, які  проходять на платформі Zoom. Я обізнана різними методиками навчання дітей і завжди націлена на успішний результат своїх учнів.

850 грн.пропоную

17.04.2024

Англійська мова для дошкільнят

Центр Репититорства «VAISOT» запрошує дошкільнят на вивчення англійської мови Заняття в групах: Понеділок/середа: 10:00-12:00 Вартість навчання - 850 грн/місяць Заняття з англійської мови для дошкільнят дозволять підготувати дитину до школи та спростять навчання у майбутньому! Ми пропонуємо Вам зручний графік

160 грн.пропоную

07.01.2024

Експрес-курси підготовки до НМТ

Дорогі старшокласники, учні училищ та студенти коледжів, а також випускники минулих років! Наближається час складання НМТ-2024, але ми точно знаємо, що серед вас є ті, хто ще не визначився зі способом підготовки до цього складного іспиту. Попереду - чотири місяці, які можна використати для максимально ефективної

160 грн.пропоную

07.01.2024

Експрес-Підготовка до НМТ 2024

Дорогі старшокласники, учні училищ та студенти коледжів, а також випускники минулих років! Наближається час складання НМТ-2024, але ми точно знаємо, що серед вас є ті, хто ще не визначився зі способом підготовки до цього складного іспиту. Попереду - чотири місяці, які можна використати для максимально ефективної

договірнапропоную

15.02.2022

Уроки финансовой грамотности

В процесе обучения дети узнают о личном финансовом планировании, инвестировании, страховании, преимуществах использования банковских карт. Особое внимание уделяется правилам безопасности на финансовом рынке и защите прав потребителей финансовых услуг. Уроки финансовой грамотности способствует формированию принципов

320 грн.пропоную

01.02.2024

Репетитор английского языка

Меня зовут Александра, я преподаю английский язык для разных возрастов и разного уровня. Опыт работы со студентами более 4 лет. Мы начнем изучение английского языка с легкого общения на новом языке. Разговоры на бытовые темы для натурального владения языком. Поработаем над текстами разной тяжести. Читаем, обсуждаем,

200 грн.пропоную

21.08.2022

Репетитор ХІМІЇ 7-11 класи. Онлайн. Дома. Дистанційно. Офлайн.

Пропоную послуги репетитора з ХІМІЇ  для учнів 7-11 класів. На першому занятті, використовуючи індивідуальний підхід та індивідуальні методики визначається рівень та подальший план занять. Заняття в зручному форматі на Ваш вибір: -        Індивідуальні; -        Міні групи (до 3 чоловік) Рівні: -з «нуля»; -

договірнапропоную

28.12.2022

Онлайн-школа Матема

Mathema - це онлайн-школа математики для учнів 1-11 класів. Кваліфіковані вчителі допоможуть вашій дитині вивчити математику за дві години на тиждень. Особливість школи у комплексному підході: менеджери знаходять репетитора з математики який найкраще підходить для потреб дитини. Один з найпопулярніших курсів

договірнапропоную

20.07.2022

Онлайн школа іноземних мов запрошує школярів та дорослих до вивчення англійської, німецької, іспанської та французьскої мов.

Онлайн школа іноземних мов VIra Online Language School, місією якої є академічне навчання іноземним мовам на сучасній мовній платформі з методикою навчання і з методичною підтримкою власника школи кожного учня, рівней від Beginner – Intermediate, запрошує школярів та дорослих до вивчення англійської, німецької,

договірнапропоную

23.02.2023

Українська мова та література. ЗНО/НМТ

Курси підготовки до  здачі іспитів та заліків згідно чинної програми пропонують майбутньому абітурієнтові комплексну програму підготовки з 1 або 2 предметів.  Заняття відбуваються онлайн скайп/вайбер. Навчатися можна з будь-якої точки земної кулі. Учневі потрібен лише стабільний інтернет та навушники. Зв’язок

8 000 грн.пропоную

22.08.2018

Набір в дитячий садок

«Меланчин садочок» запрошує до своєї родини діток від 1,5 до 6 рочків. Формуємо групи на 2019-2020 навчальні роки. Для малечі пропонуємо цікаву навчальну програму, п’ятиразове харчування, затишне та комфортне ігрове середовище, англійську мову, супровід логопеда та психолога.

4 500 грн.пропоную

26.08.2020

курсы водителей погрузчиков, электро, карщиков

Навчання та переатестація водіїв навантажувачівТОВ «Центр навчання водіїв навантажувачів»( (Ліцензія Міністерства освіти та науки України від 06.01.2015 №527799) проводить щоденний набір у групи на навчання та переатестацію водіїв різних видів навантажувальної техніки. Курс підготовки - в середньому 1

Поп.Наст.