Індивідуальні уроки програмування онлайн з репетитором. Житомир

Опубліковано: 27.03.2024

Автор: Данило

350 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні > Послуги репетиторів  > Індивідуальні уроки програмування онлайн з репетитором. Житомир

Відкрийте світ програмування з досвідченим репетитором!
Мене звуть Данило Тимофеєв, я вчитель інформатики. Запрошую вас на онлайн-заняття з програмування, які допоможуть вам:

• Опанувати основи Python, Java, C++ або JavaScript.
• Створювати власні веб-сайти, ігри та мобільні додатки.
• Підготуватися до ЗНО з інформатики.
• Розвинути логічне та алгоритмічне мислення.

Навчання проходить на платформі Zoom, що робить його зручним та доступним для всіх.

Чому варто вивчати програмування зі мною:

• У 2020 році я отримав диплом Ізмаїльського державного гуманітарного університету за спеціальністю «Інформатика».
• Маю 4 роки досвіду роботи в сфері освіти, а також досвід роботи з дітьми на уроках робототехніки та програмування в школах.
• Протягом практики в школах отримав необхідні навички для ефективного навчання дітей.
• Володію сучасними методиками викладання програмування.
• Вмію робити уроки різносторонніми, цікавими та захоплюючими.
• Заняття проводжу індивідуально, що дозволяє мені підібрати програму навчання з урахуванням ваших потреб та цілей.
• Знаю, як знаходити підхід до кожного учня.

Обіцяю, що вчитися програмувати буде цікаво та легко!
Графік занять узгоджуємо індивідуально.
Не бійтеся зробити перший крок у світ програмування!
Це ваш шанс навчитися програмувати!

Зв'яжіться зі мною, щоб отримати більше інформації та записатися на пробне заняття:
Telegram: @OsviTech

Я з нетерпінням чекаю на вас!
Данило Тимофеєв,
вчитель інформатики, репетитор з програмування.
Тел.: (073) 341-50-83.

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

06.03.2024

Репетитор з програмування

Мене звуть Данило Тимофеєв, я вчитель з інформатики. Запрошую вас до себе на онлайн навчання. Навчання проходить на платформі Zoom. Трішки про себе: Закінчив Ізмаїльський державний гуманітарний університет в 2020 році. Маю 4 роки досвіду роботи в сфері освіти, а також досвід роботи з дітьми з курсів робототехніки

2 600 грн.пропоную

17.04.2024

Підготовка до школи від 3 до 6 років

Центр репетиторства «VAISOT» проводить курс підготовки дітей до школи “СТАРТ” Саме час записатись на підготовку до школи. В першому класі з'являється одразу велике навантаження на дитину. Підготовлені учні легше і швидше адаптовуються до нових умов, легше сприймають новий матеріал та краще його засвоюють. Тому

160 грн.пропоную

07.01.2024

Експрес-курси підготовки до НМТ

Дорогі старшокласники, учні училищ та студенти коледжів, а також випускники минулих років! Наближається час складання НМТ-2024, але ми точно знаємо, що серед вас є ті, хто ще не визначився зі способом підготовки до цього складного іспиту. Попереду - чотири місяці, які можна використати для максимально ефективної

160 грн.пропоную

07.01.2024

Експрес-Підготовка до НМТ 2024

Дорогі старшокласники, учні училищ та студенти коледжів, а також випускники минулих років! Наближається час складання НМТ-2024, але ми точно знаємо, що серед вас є ті, хто ще не визначився зі способом підготовки до цього складного іспиту. Попереду - чотири місяці, які можна використати для максимально ефективної

договірнапропоную

15.02.2022

Уроки финансовой грамотности

В процесе обучения дети узнают о личном финансовом планировании, инвестировании, страховании, преимуществах использования банковских карт. Особое внимание уделяется правилам безопасности на финансовом рынке и защите прав потребителей финансовых услуг. Уроки финансовой грамотности способствует формированию принципов

320 грн.пропоную

01.02.2024

Репетитор английского языка

Меня зовут Александра, я преподаю английский язык для разных возрастов и разного уровня. Опыт работы со студентами более 4 лет. Мы начнем изучение английского языка с легкого общения на новом языке. Разговоры на бытовые темы для натурального владения языком. Поработаем над текстами разной тяжести. Читаем, обсуждаем,

200 грн.пропоную

21.08.2022

Репетитор ХІМІЇ 7-11 класи. Онлайн. Дома. Дистанційно. Офлайн.

Пропоную послуги репетитора з ХІМІЇ  для учнів 7-11 класів. На першому занятті, використовуючи індивідуальний підхід та індивідуальні методики визначається рівень та подальший план занять. Заняття в зручному форматі на Ваш вибір: -        Індивідуальні; -        Міні групи (до 3 чоловік) Рівні: -з «нуля»; -

150 грн.пропоную

14.06.2021

Репетитор з Математики 1-11 клас (Skype)

Репетитор з математики з багаторічним стажем. Понад 15 років успішних занять з учнями. Займаюся з дітьми з 1-11 клас по Skype.  Готую до: складання іспитівуспішного написання ДПА/ЗНО Проводжу індивідуальні заняття по Skype незалежно від Вашого місцезнаходження, будь то інший кінець міста або будь-який населений

договірнапропоную

28.12.2022

Онлайн-школа Матема

Mathema - це онлайн-школа математики для учнів 1-11 класів. Кваліфіковані вчителі допоможуть вашій дитині вивчити математику за дві години на тиждень. Особливість школи у комплексному підході: менеджери знаходять репетитора з математики який найкраще підходить для потреб дитини. Один з найпопулярніших курсів

200 грн.пропоную

24.10.2021

Репетитор з математики. Підготовка до ЗНО. Дистанційно або особисто

Викладач з 20-річним досвідом. Пропоную допомогу у вивчені математики. Алгебра, геометрія, ДПА, ЗНО. Індивідуальний підхід до кожного учня. Працюю у себе на дому, метро Святошин, а на період карантину - дистанційно. Вартість 1 години - 200-300 грн. Кількість занять та їх тривалість визначається індивідуально, залежить

договірнапропоную

23.02.2023

Англійська для студентів та дорослих

Запрошуємо на групові курси для дорослих та студентів! У нашій мовній школі пропонують уроки для невеликих груп 2-8 осіб. З нами ви вирішуєте, як саме хочете навчатись. Вправи, що активізують всю групу, і бесіди в парах на цікаві теми дозволяють не тільки позбутися страху говорити, а й є чудовою можливістю завести

договірнапропоную

30.03.2012

Репетитор-уроки игры на гитаре онлайн м Шулявская.Лукьяновская.Берестейская,Дорогожичи.

Преподаватель,образование высшее гитарное, стаж преподавания более 20 лет,предлагает свои услуги онлайн обучение с ноля и до  вашего реального желания.В стилях:классика.аккомпанимент(с голосом и без),поп,джаз и др.,по нотам и без,помощь в выборе инструмента для занятий. Возраст с 6 лет  и до - без верхней границы

Поп.Наст.