Виведення зі стану острої псих. травми AtmaRelief

Опубліковано: 28.04.2023

Автор: Валерія

400 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні > Послуги психологів  > Виведення зі стану острої псих. травми AtmaRelief

Якщо у вас страх, паніка, тревожний стан від будь яких дій та явищ та ви хочете позбавитись цього та дивитись оптимістично на Світ та Життя, пропоную практику AtmaRelief.
Дієва допомога у складних життєвих ситуаціях.
У більшості випадків, за один сеанс Ви позбавитесь страху, тревожного стану.
Працюємо онлайн або за домовленністью.
Пишіть, будь ласка, телеграм, вайбер, мессенджер.
Если у Вас страх, паника, тревожное состояние, вызванное какими-либо событиями, действиями, ситуациями, негативное отношение к жизни и Вы не можете с этим справиться самостоятельно, предлагаю помощь, воспользоваться техникой AtmaRelief, основанной на EMDR (Eye movement desensitization and reprocessing) - метод психотерапии, созданный Френсин Шапиро и рекомендуемый Всемирной организацией здравоохранения. Или ДПДГ (Десенсибилизация и переработка движениями глаз) - фактически, развитие метода EMDR на русскоязычном пространстве.
Если есть вопросы, отвечу.
Тел.: (067) 399-99-47. Валерія.

Дополнительная информация на сайте facebook.com/profile.php?id=100014111657998

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

800 грн.пропоную

19.04.2020

Дипломований психолог. Консультації та психотерапія онлайн

Вітаю!Мене звати Андрій Ткаченко, я практичний психолог, член Асоціації Позитивної Психотерапії.8 років займаюся психотерапією неврозів та навчаю навичкам стресостійкості.Працюю не погодинно, а комплексно, супроводжую до результату.Приймаю дорослих та підлітків. ЛГБТ-френдлі :).МОЯ ОСВІТА:▷ Czech Institute for

договірнапропоную

14.09.2021

Якщо не зараз, то коли? Зміни якість свого життя! Психотерапевтичні сеанси.

Привіт! Мене звати Тетяна Олійник, я приватний психолог. Пропоную вашій увазі свої послуги психолога. Відомо, що половина рішення проблеми – це признати її наявність та наважитись на зміни. Зустріч із психологом це вже  є зміна. Деколи нам важко наважитись попросити допомоги, нам можуть заважати почуття сорому, 

700 грн.пропоную

02.08.2023

Психолог

Вітаю! Я практичний психолог, арттерапевт. Працюю з дітьми (від 6 років) і дорослими. Досвід роботи 9 років. Напрямки роботи: - сімейні та дитячо-батьківські відносини; - міжособистісні конфлікти; - життєві кризи. Освіта: - ГНПУ ім. О. Довженко Педагогіка і методика середньої освіти. Біологія. Практична психологія.

350 грн.пропоную

10.06.2021

Психолог, гіпнотерапевт

Індивідуальна, сімейна, дитяча, підліткова гіпнотерапія та психотерапія. З чим я працю?  страхи та тривожність  фобії  панічні атаки  нав’язливі думки та стани (ОКР)  депресія  психосоматика  заїкання (у разі відсутності органічних порушень)  низька самооцінка та невпевненість в собі  порушення харчової

договірнапропоную

24.08.2021

Розкриття ваших можливостей

Кожен з нас, особливо молодь, потребує  вдосконалення на щаблі креативності (творчого потенціалу) й талантів. Виходячи з такої  потреби и маючи  35-річный досвід з їхнього розвитку, пропоную унікальні  послуги  молоді  та студентам для розвитку особистості, підвищенню вашого інтелектуального потенціалу та

300 грн.пропоную

30.09.2021

Оказываю услуги психолога

Предлагаю услуги психолога. Образование высшее психологическое. У вас есть возможность провести психоанализ вашей проблемы, разобраться с мыслями и вариантами поведения, провести коррекцию в эмоциональной сфере. Предлагаю спектр услуг: угроза депрессий, нервных срывов, разрешение конфликтов между родителями и

900 руб.пропоную

12.10.2021

Психолог. Сексолог. Бизнес

Быстрая помощь! Без теории и только решения (см. отзывы) Звоните. Помогу избавится от самых тяжёлых душевных травм, снимаю денежные блоки, обиды, трудности отношений, проблемы в достижениях и всё, что мешает вашему счастью. Звоните. Перед консультацией необходима диагностика. Она сэкономит ваши деньги, даст

450 грн.пропоную

25.01.2022

Твій особистий психолог, гештальт терапевт

Привіт, Я Мар'яна. . . Я стану твоїм особистим психологом, якщо ти цього захочеш. . . На чому я спеціалізуюсь? *Робота з залежностями *Особистісний ріст *Психосоматика *Терапія пар Більше про мене та мої послуги ти зможеш дізнатись на моєму сайті http: //mariana-pb. com Заповни заявку на сайті та отримай безкоштовну

800 грн.пропоную

09.06.2022

Психолог онлайн

Сіраковська Олена Борисівна  –   психолог, психотерапевт, сімейний психолог;  автор   науково-дослідних робіт та патентів в області медичної психології; професійний стаж роботи  15 років, науковий ступінь доктора філософії у галузі медичної психології (PhD) 2021 р.  Основні напрямки діяльності: -           психологічна

Поп.Наст.