Психолог / психотерапія онлайн / психосоматика

Опубліковано: 29.05.2023

Автор: Олійник Тетяна

600 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні > Послуги психологів  > Психолог / психотерапія онлайн / психосоматика
В яких випадках до мене варто звертатись:
- Психосоматичні порушення
- Хронічна втома, постійно поганий настрій
- Депресія, тривога,
- Панічні атаки, страхи
- Психологічні травми
- Стреси
- Особистісний розвиток
- Відчуття одинокості, труднощі в спілкуванні
- Складності в побудові стосунків
- Неможливість побудувати близькі стосунки
- Конфлікти і взаємостосунки між чоловіками і жінками
- Розірвання відносин із значимою людиною, розлучення
- Бажання розібратись в собі, зрозуміти себе
- Невпевненість в собі, пошук опори на себе
- Відсутність задоволення та радості в житті
- Покращення якості життя
- Допомога та підтримка в адаптації в новій країні чи місті
Пошук ресурсів…

Освіта:
Чернівецький Національний Університет ім. Ю. Федьковича, психологія.

Отримані сертифікати:
"Телефон Довіри"
"Основи гештальт-терапії"
"Карпатський гештальт-інтенсив на Буковині"
"Гештальт-терапія з дітьми"
"Перша гештальт-конференція в Чернівцях"
"Семінар з пропедевтики (психіатрія) в Одесі"
Завершила другий рівень підготовки гештальт-терапевтів.
Спеціалізація «Психосоматика»

Член спілки психологів України, що практикують гештальт-підхід.


Скільки необхідно буде працювати – все залежить від вашого запиту та бажання змінити ситуацію до кращого – від 1 зустрічі і далі.

Оптимальна частота зустрічей один-два рази в тиждень. Тривалість консультації (зустрічі, сеанса, сесії) – 1 годинна.

Важливо!
Попередній запис за 1-2 доби є обов'язковим.
На зустріч приходити вчасно.
Про перенесення або відміну зустрічі повідомляти завчасно, не пізніше чим за добу.
ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

08.04.2020

Психолог Онлайн

Центр Unity продолжает РАБОТАТЬ, но ТОЛЬКО ОНЛАЙН:- Детский психолог;- Семейный психолог;- Спортивный психолог. Мы с радостью поможем Вам!

договірнапропоную

20.04.2016

Семейная консультация психолога

Семейная консультация  психолога в Психологическом тренинговом центре UNITY поможет Вам: Улучшить взаимопонимание между супругами. Подружиться с вашими детьми. Понять себя и окружающих. Избавиться от страхов. Повысить мотивацию к учебе. Наладить отношения со сверстниками и родителями. Улучшить сон, аппетит,

4 000 грн.пропоную

20.03.2017

Системні розстановки у Києві

Цей тренінг для тих, хто хоче: гармонізувати ситуацію в родині, виявити причини невдач в партнерських відносинах, опрацювати психологічні аспекти захворювань, знайти шлях до мрії. Веде психолог Олена Теличко - професійний расстановник з 2005 року.

800 грн.пропоную

19.04.2020

Дипломований психолог. Консультації та психотерапія онлайн

Вітаю!Мене звати Андрій Ткаченко, я практичний психолог, член Асоціації Позитивної Психотерапії.8 років займаюся психотерапією неврозів та навчаю навичкам стресостійкості.Працюю не погодинно, а комплексно, супроводжую до результату.Приймаю дорослих та підлітків. ЛГБТ-френдлі :).МОЯ ОСВІТА:▷ Czech Institute for

1 500 грн.пропоную

16.03.2024

Психолог онлайн, гипноз, помощь при зависимостях наркотики алкоголь.

ПсиСемантик центр психотехнологий.  Работа онлайн в том числе.  Гипноз,  регрессионный гипноз,  временная прогрессия,  помощь при панических атаках,  депрессиях,  фобиях.  Освободим от наркотиков,  алкоголя,  табачной зависимости.  Вы сможете на сеансах гипноза увидеть свои прошлые жизни,  а также заглянуть в

1 500 грн.пропоную

20.11.2023

Услуги Психолога

Приглашаю всех, кто ищет поддержку, понимание и развитие личности, на индивидуальные и групповые консультации с профессиональным психологом. Аналитический психолог. Сертифицированный арт-терапевт. Специалист по МАК-картам. Я помогу вам разобраться в своих эмоциях, преодолеть сложности и найти гармонию внутри

800 грн.пропоную

15.01.2024

Профессиональная психологическая помощь онлайн

• Предлагаю услуги психолога. Основной подход, - аналитический. Имею хороший опыт работы с тяжелыми психическими переживаниями, такими как депрессия, суицидальные мысли, ПТСР и т.д.  Аналитический подход основан на глубоком понимании человеческой психики и помогает раскрыть скрытые ресурсы и потенциалы.  •

100 грн.пропоную

07.04.2022

Услуги психолога, психологические консультации онлайн

Частный высококвалифицированный психолог приглашает население на онлайн-консультации. Известно, что половина решения проблемы — признать ее наличие и решиться на изменения. Встреча с психологом — это уже изменение. Иногда нам трудно попросить о помощи, нам мешают чувство стыда, страхи и переживания. И

договірнапропоную

14.09.2021

Психолог / психотерапевт. Пошук ресурсів. Психотерапія пари.

Психолог / психотерапевт. Пошук ресурсів. Психотерапія пари. Привіт! Мене звати Тетяна Олійник, я приватний психолог. Пропоную вашій увазі свої послуги психолога. Відомо, що половина рішення проблеми – це признати її наявність та наважитись на зміни. Зустріч із психологом це вже  є зміна. В яких випадках до

1 000 грн.пропоную

15.10.2021

Психолог, психотерапевт онлайн

Меня зовут Ольга Соболевская, я профессиональный психолог, с высшим психологическим образованием. Помогаю развить внимательность к себе, чувствам и потребностям, справляться с тревогой. Немного о себе: Чтобы предоставить качественные психологические услуги, я регулярно улучшаю свой профессиональный портфель,

800 грн.пропоную

10.12.2021

Услуги психолога онлайн

Услуги психолога онлайн по теме: Отношения с партнером/окружающими: ·      неудовлетворенность отношениями (как наладить отношения, конфликты, бегу от отношений, утрата себя в отношениях, бурные эмоции как смысл отношений) ·      · сложное расставание (живу прошлым, потеряла себя в отношениях, хочу вернуть

500 грн.пропоную

08.12.2022

Услуги психолога, онлайн консультации.

Здравствуйте, меня зовут Иван Самуилович, я практикующий психолог. Опыт работы 6 лет. Проходил курс в университете им. Драгоманова и школе DSA.В своей практике использую онлайн консультации, трансформационые игры и системные расстановки.Работаю с такими вопросами как:Семейные вопросы и их восприятиеСамореализацияРабота со

Поп.Наст.