Послуги Свахи

Опубліковано: 04.08.2023

Автор: Ющенко Ірина

500 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні  > Послуги Свахи

   Досі не знайшли свого кохання?  Пошук кохання може зайняти багато часу, особливо якщо Ви намагаєтеся поєднувати роботу, сім’ю та інші зобов’язання.

   Зі мною, з Вашою особистою Свахою, не доведеться турбуватися про втрату часу на невдалі побачення або пошук у нескінченних профілях в Інтернеті. Я виконаю всю важку роботу за Вас, щоб усе, що Вам потрібно буде зробити - це з’явитися на побачення.

Я пропонує послуги знайомств та пошуку другої половинки як в Україні, так і за кордоном. Для всіх вікових категорій!

Чому зі мною Ви маєте підвищені шанси на успіх?

Тому що у мене є доступ до широкої мережі потенційних наречених, які точно знають – кого вони шукають. Це допоможе швидко звузити Ваш пошук, щоб Ви не витрачали час на несумісних партнерів. Крім того, я можу дати цінну інформацію про те, що робить когось сумісним з Вами, щоб Ви могли приймати більш обґрунтовані рішення щодо того, з ким шукати романтичних стосунків.

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

13.10.2014

Освіта у Польщі: безкоштовна, знижки, стипендії, контракт

Studentway – компанія, яка надає послуги з вступу до навчальних закладів Польщі.НАШІ ПОСЛУГИ:- Безкоштовне навчання у державних ВНЗ- Безкоштовне навчання у технікумах- знижки на вступ на контракт від 30 до 60%- Участь у стипендіальних програмах- Мовна підготовка – курси польської мови- Контрактна форма навчання

3 800 грн.пропоную

22.04.2020

Створення XML для розетки

SoftUp Одеса пропонує вам створення XML для розетки.Після створення XML – поєднання та форматування прайсів під вимоги Розетки або вашу CMS-систему.Автоматична обробка замовлень.Чи зможете об'єднувати безліч прайсів в один. Усіх форматів – XML, XLS, YML.Загалом одним кліком створіть прайс для Rozetka або

450 грн.пропоную

10.10.2023

Репетиторство по шкільним предметам, підготовка до НМТ

Центр репетиторства VAISOT надає послуги з підготовки шкільних предметів, а саме: Українська мова; Математика; Англійська мова; Історія; Хімія; Біологія; Географія. Фізика Німецька мова Французька мова А також здійснюємо підготовку до НМТ. Якісне викладання студентам забезпечують професійні викладачі. ⚡

договірнапропоную

15.06.2024

Курси словацької мови

Мрієте про навчання в Словаччині? Slovak Education Centre відкриє Вам двері до кращого майбутнього з нашими підготовчими курсами словацької мови! Пропонуємо: •             Сертифіковані курси словацької мови •             Заняття з досвідченими викладачами •             Зручні формати навчання •             Різноманітні

20 000 грн.пропоную

21.07.2024

Замовити дисертацію

Мрієте про бездоганну дисертацію, яка вразить комісію та стане основою для Вашої блискучої академічної кар'єри?Потрібна допомога фахівців? EasyStudy Company поруч!Ми пропонуємо повний спектр послуг з написання дисертацій, які допоможуть Вам здобути омріяний науковий ступінь без зайвих зусиль. Наш підхід до

договірнапропоную

24.10.2021

Послуги присяжного польського перекладача в Києві

Щоб замовити присяжний переклад польською в Києві, необхідно звернутися в спеціалізовану компанію, яка надає такі послуги http://translation.center. Але спочатку бажано розібратися, хто такий присяжний перекладач, чим він і його робота відрізняється від звичайного професійного перекладача, які вимоги потрібно

50 грн.пропоную

13.05.2022

таксі ,послуги з перевезень

Викликати таксі у Вашому місті дешево можна, замовивши зворотній дзвінок за номером 348 CallBack від найдешевшої служби таксі «Авангард». Наша служба «Авангард» пропонує швидку подачу авто та дешеві тарифи, які Ви можете дізнатися, виконавши онлайн розрахунок або зателефонувавши. У нас Ви можете замовити: -

договірнапропоную

05.08.2013

Комп'ютерні послуги

1. Навчання на комп’ютері (всі офісні програми) + інтернет (скайп, пошта, соціальні мережі та інше). 2. Допомога в налаштуванні комп’ютерів. Консультація по залізу і програмах. 3. Установка операційних систем WINDOWS, програм, драйверів. 4. Встановлення Офісного Програмного Забезпечення. 5. Встановлення додаткових

650 грн.пропоную

16.08.2022

Послуги психолога/ психотерапевта: консультування, підтримка, терап

Мене звати Лілія, я кваліфікований психолог, маю вищу категорію, з 16-річним досвідом роботи, арт-терапевт,

1 540 грн.пропоную

05.10.2019

«Оптіма» – перша дистанційна школа в Україні за роком заснування, кількістю учнів та якістю освітніх матеріалів.

«Оптіма» – перша дистанційна школа в Україні за роком заснування, кількістю учнів та якістю освітніх матеріалів. Заклад працює з 2015 року. У школі навчається понад 15 000 дітей.Школа «Оптіма» реалізує індивідуальний підхід до кожного та пропонує широкий вибір послуг, спрямованих на успіх дитини й комфорт родини:

100 грн.пропоную

11.01.2021

Нотаріальний/офіційний переклад документів, апостиль, витяги про несудимість

Звертайтесь до Чернігівського Регіонального Бюро Перекладів, аби отримати якісні та швидкі послуги з перекладу документів і не тільки. Працюємо онлайн, приймаємо замовлення у Viber/Telegram/WhatsApp, на e-mail, відправляємо документи Новою Поштою та Укрпоштою по всій Україні, співпрацюємо з сервісом DHL

договірнапропоную

14.09.2021

Якщо не зараз, то коли? Зміни якість свого життя! Психотерапевтичні сеанси.

Привіт! Мене звати Тетяна Олійник, я приватний психолог. Пропоную вашій увазі свої послуги психолога. Відомо, що половина рішення проблеми – це признати її наявність та наважитись на зміни. Зустріч із психологом це вже  є зміна. Деколи нам важко наважитись попросити допомоги, нам можуть заважати почуття сорому, 

Поп.Наст.