Репетитор з математики та української мови

Опубліковано: 13.08.2024

Автор: Іванна Струсь

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні > Послуги репетиторів  > Репетитор з математики та української мови

Вітаю! Мене звати Іванна Струсь, мені 34 роки, і я родом з чарівної Тернопільщини. Я обожнюю свою роботу та маю великий досвід роботи з дітками молодших класів (1–4 класи).

Моя головна мета – допомогти вашій дитині зрозуміти та полюбити математику та українську мову.
Маю успішний досвід дистанційної роботи з учнями, а також готова проводити заняття в групах.

Завжди знаходжу індивідуальний підхід до кожної дитини, допомагаючи дітлахам подолати труднощі та досягати успіхів у навчанні. Ваші діти не лише покращать свої знання, а й отримають мотивацію до навчання.


Якщо ви шукаєте надійного та відповідального репетитора, який з легкістю знайде спільну мову з вашим сином або донькою та допоможе дитині досягти успіху – звертайтесь! Я завжди готова допомогти вашим дітям розвиватися й досягати нових вершин.
Рада буду стати частинкою успіху вашої дитини!


Для зв'язку зі мною пишіть у Телеграм: @OsviTech.

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

20.08.2024

Курсові, реферати, дипломи та інші наукові роботи

Ø    лише актуальні джерела інформації (2020-2024 р.); Ø    унікальність тексту від 60%; Ø    термін виконання від 1 дня; Ø    досвід роботи більше 15 років. Для замовлення: Сайт https://okstudentam.com.ua Viber/Telegram +380669933001 Ел. пошта ok.studentam@gmail.com А також: безкоштовна консультація, банк

350 грн.пропоную

09.08.2024

Репетитор з математики та української мови для учнів 1–4 класів

Вітаю! Мене звати Іванна Струсь, мені 34 роки, і я родом з чарівної Тернопільщини. Я обожнюю свою роботу та маю великий досвід роботи з дітками молодших класів (1–4 класи). Моя головна мета – допомогти вашій дитині зрозуміти та полюбити математику та українську мову. Маю успішний досвід дистанційної роботи

300 грн.пропоную

23.05.2024

Репетитор з математики: ключ до розуміння та успіху!

Чи стикається ваш син чи дочка з труднощами у вивченні математики? Не розуміння навіть однієї теми може призвести до серйозних проблем у майбутньому. Не зволікайте! Зверніться за допомогою до досвідченого репетитора з математики вже зараз! Професійний репетитор допоможе: • Засвоїти складні математичні концепції.

450 грн.пропоную

10.10.2023

Репетиторство по шкільним предметам, підготовка до НМТ

Центр репетиторства VAISOT надає послуги з підготовки шкільних предметів, а саме: Українська мова; Математика; Англійська мова; Історія; Хімія; Біологія; Географія. Фізика Німецька мова Французька мова А також здійснюємо підготовку до НМТ. Якісне викладання студентам забезпечують професійні викладачі. ⚡

договірнапропоную

07.08.2024

Репетитор по Физике, Математике, Химии, Информатике от Школы физтеха

Школа Физтеха - специализированный репетиторский центр по математике и физике. Проводим занятия со школьниками, студентами, взрослыми. Центр сотрудничает с физико-техническим факультетом Харьковского национального университета имени В.Н. Каразина.

100 грн.пропоную

15.02.2022

Уроки шахів

Шахи - це елітарна гра, яку обожнювали безліч відомих людей із різних епох. Шахи здійснюють величезний вплив на розвиток мислення та вольових якостей! У дітей які займаються шахами спостерігається активне зростання багатьох розумових здібностей: підвищується IQ (коефіцієнт інтелекту); покращується пам’ять; розвивається

180 грн.пропоную

21.08.2024

Курси підготовки до НМТ 2025

Центр розвитку «ДІАЛОГ» запрошує на курси підготовки до НМТ учнів  10 та 11 класів, студентів коледжів та технікумів. Навчання проходить з вересня по червень. Основна мета курсу - підготовка учнів до успішного складання НМТ. Що таке курси підготовки до ЗНО в Центрі розвитку «ДІАЛОГ»? -             9 місяців,

договірнапропоную

23.02.2023

Українська мова та література. ЗНО/НМТ

Курси підготовки до  здачі іспитів та заліків згідно чинної програми пропонують майбутньому абітурієнтові комплексну програму підготовки з 1 або 2 предметів.  Заняття відбуваються онлайн скайп/вайбер. Навчатися можна з будь-якої точки земної кулі. Учневі потрібен лише стабільний інтернет та навушники. Зв’язок

200 грн.пропоную

24.10.2021

Репетитор з математики. Підготовка до ЗНО. Дистанційно або особисто

Викладач з 20-річним досвідом. Пропоную допомогу у вивчені математики. Алгебра, геометрія, ДПА, ЗНО. Індивідуальний підхід до кожного учня. Працюю у себе на дому, метро Святошин, а на період карантину - дистанційно. Вартість 1 години - 200-300 грн. Кількість занять та їх тривалість визначається індивідуально, залежить

200 грн.пропоную

25.04.2022

Онлайн репетитор по математике, химии и физике

Нужно подтянуть математику? Или подготовиться к ЗНО по химии? А может физика кажется страшной и сложной? Если эти, либо похожие вопросы Вас беспокоят, то скорее пишите или звоните мне на Viber +380502690293. Всем мирного неба над головой! Слава Украине!

160 грн.пропоную

07.01.2024

Експрес-Підготовка до НМТ 2024

Дорогі старшокласники, учні училищ та студенти коледжів, а також випускники минулих років! Наближається час складання НМТ-2024, але ми точно знаємо, що серед вас є ті, хто ще не визначився зі способом підготовки до цього складного іспиту. Попереду - чотири місяці, які можна використати для максимально ефективної

договірнапропоную

28.12.2022

Онлайн-школа Матема

Mathema - це онлайн-школа математики для учнів 1-11 класів. Кваліфіковані вчителі допоможуть вашій дитині вивчити математику за дві години на тиждень. Особливість школи у комплексному підході: менеджери знаходять репетитора з математики який найкраще підходить для потреб дитини. Один з найпопулярніших курсів

Поп.Наст.