Таємниці Хустського замку + Синевир на Новий рік!
Опубліковано: 26.11.2020
Автор: Aleksa55
пропоную
0937231033,0956115541
Таємниці Хустського замку + Синевир на Новий рік 2021!
Новорічний автобусно – екскурсійний тур в Закарпатті
Дата виїзду: 29.12.2020 – 03.01.2021
Тривалість туру: 6 днів, 5 ночей, 4 активних дня.
Вартість туру: від 3950 грн.
У програмі туру:
19:15 збір групи в Києві біля парковки станції метро Палац Україна і виїзд автобусом до м.Хуст Закарпатської обл.
О 21:30 зупинка і посадка туристів в м Житомир, центральний автовокзал.
Нічний переїзд.
Приїзд в Пилипець (08:00 – 10:00 час вказано орієнтовно).
Пилипець – високогірне село Міжгірського району, розташоване на березі невеликої річки Плошанка, на висоті 750 м над рівнем моря, біля підніжжя гори Гимба.
Пішохідна прогулянка до водоспаду“Шипіт” – одному з найкрасивіших водоспадів Західної України. (Вхідний квиток оплачується додатково).
Підйом на панорамному підйомнику (канатно-крісельній дорозі) до середини гори Гимба, звідки відкривається панорамний вид на полонину Боржаву (факультативний екскурсійний підйом вверх/вниз 140 грн / дор, 80 грн / діти).
Сніданок біля підніжжя гори в місцевому кафе (самостійно).
Переїзд по Міжгірському району з відвідуванням мінеральних джерел в с. Сойми і с. Килечин.
Виїзд в м. Хуст, Закарпатської області., розміщення в готелі «Карпати».
Пішохідна екскурсія до Хустського замку – фортифікаційній споруді XI-XVIII ст. Руїни замку розташовані на вершині високої гори, яка нависає над містом. Кам’яні укріплення були закладені ще в 1090 р. У 1191 р вже існував замок. У 1242 р його захопили і спустошили татари. У XIV ст. замок відбудували. З тих пір він був відомий як зміцнення, яке захищало Мараморошське королівство і соляні рудники. На вершині гори відкривається дивовижна панорама Хустського району.
Вечірня оглядова екскурсія по м Хуст – це місце, де річка Ріка вливається в Тису, біля підніжжя конусоподібної гори, на вершині якої руїни старого замку. Шарм провінції доповнює факт: саме в Хусті в 1939 році було проголошено незалежну державу – Карпатську Україну, зі столицею в місті Хуст. Прогулянка містом познайомить вас з діючою синагогою ХІХ ст., з середини спорудження вражає прекрасними настінними розписами. Далі пройде шлях в Лютеранський храм св. Єлізавети, його гострий шпиль чудово видно з Замкової гори, а також вашій увазі – інші пам’ятки міста.
Вільний час.
Сніданок у готелі.
Факультативна екскурсійна програма “Природні чудеса України – Озеро Синевир”. (Дорослі – 400 грн., Діти до 12 років – 300 грн., з вхідними квитками і гідом).
Виїзд на Синевирський перевал (1000 м), де можна насолодитися прекрасними пейзажами Карпатської природи, подихати гірським повітрям, сфотографуватися на пам’ять.
Экскурсійна програма по Національному природному парку «Синевир»і озеру Синевир.
Озеро Синевир, його ще називають “Морським Оком”, “Перлиною Карпат”. І дійсно, якщо в літній період дивитися з висоти пташиного польоту, то погляду відкривається мальовнича картина – яскраво синя водна гладінь в зеленій гущавині лісів, з маленьким острівцем посередині. Озеро оточене віковими буками та смереками, стовбури яких товщиною в кілька обхватів. Вода в озері настільки чиста, що можна бачити дно. Здалеку вода здається яскраво блакитною. У зимовий період Синевир заворожує – це казкове царство снігу і тиші. Смереки стоять під білою ковдрою, лише час від часу під тихе шелестіння звільняють гілки від важкого снігового покриву. Повітря тут, як ніде, свіже і легке, наповнене ароматом хвої. Здається, що його зовсім немає, дихається вільно і легко. Озеро – найбільше в Карпатах за площею, утворилося в післяльодовикового періоду. Знаходиться на висоті 989 метрів над рівнем моря. Середня глибина озера – 10-12 метрів, максимальна – 24 метри.
Вільний час. Колоритний обід в гуцульській Колибі (самостійно)
Переїзд до центру реабілітації бурих ведмедів. Основне завдання центру – реабілітація особин бурого ведмедя, які постраждали від стихійних лих і жорстокого ставлення людей, відродження природної популяції, адаптація до
Схожі оголошення