Стихи на заказ Киев/Вірші на замовлення Україна

Опубліковано: 20.01.2023

Автор: Шевченко Оксана Станиславовна

100 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Туризм, свята, спорт, відпочинок > Організація шоу, урочистостей, корпоративів.  > Стихи на заказ Киев/Вірші на замовлення Україна

У близкого человека знаменательное событие? Либо вы находитесь далеко и решили передать ему частичку своей любви? Или же это будет стих-признание в любви, стих-примирение киев. Возможно вы решили заказать стих своему малышу, где его будут поздравлять не только родители, но и любимые мультгерои?

В любом из перечисленных вариантов вы обратились по адресу. Я пишу стихи на заказ Киев/вірші на замовлення для взрослых и детей. Создаю персональные Поздравительные ролики! В самом начале вы прочтете стихотворение, а потом подарите ролик, который долгие годы будет напоминать значимому человеку о вас.

Языки – русский, украинский. Вы можете заказать стихи из любой страны (связь по вайберу). Заказ принимается как письменно, так и устно в разговоре по телефону. Стоимость 1 четверостишия на январь 2023 г. – 100 грн, стоимость ролика – от 300 грн.

Напишу поздравление эмоционально. В красивых строках вы найдете все те чувства, которые хотели передать. Поздравление в стихах на день рождения, свадьбу, юбилей будет глубоко персональным, адресованное конкретному человеку.

Звоните!

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

08.05.2021

Стихи/проза на заказ к памятному событию

Вы решили заказать и подарить близкому человеку стих-поздравление к памятному событию? Вам хочется заказать СТИХИ для виновника торжества? Замечательно, именно в этой области я и работаю – придумаю авторское персональное поздравления в стихах к любому значимому событию – на свадьбу, день рождения, юбилей. Если

договірнапропоную

18.03.2012

Гангстерская свадьба в Киеве! Тамада и музыка на выпускной, день рождения!

Гангстерская свадьба в Киеве! Любой праздник ( свадьба, день рождения, корпоратив, выпускной) как в ретро стиле, так и других - традиционный, народный, эстрадный, диско и т.д. Ведущий, тамада, ди джей со своей аппаратурой и светомузыкой, аккордеонист, баянист, народный дует в укр. костюмах! А также- видеосъёмка,

договірнапропоную

02.06.2023

Попередження - свято наближается

Міністерство охорони здоров'я України попереджує - тамада Тетяна Катрич, лікуе гарним настроєм. Єдина ведуча свят в Одесі - рекомендована Міністерством охорони здоров'я як антидепресант. Харизматична, енергійна, креативна, весела та неповторна Тетяна - проведе Вам стильне казкове свято, гарного настрою, позитиву,

договірнапропоную

25.08.2021

Стихи на заказ на День рождения. Поздравления в стихах и в прозе Киев.

Вам хочется оригинально и душевно поздравить любимого или же близкого человека. И вы в поисках поэта, который создаст для вас замечательный маленький шедевр – красивое поздравление в стихах. Заказать стихи Киев вы можете у меня. Стихи на заказ Украина пишу на День рождения, крестины, либо же создам поздравление

12 000 грн.пропоную

26.11.2019

Символи Нового року – надувні конструкції українського виробника

Напередодні Нового року ялинки, великі і маленькі, традиційні і креативні, з'являються скрізь: в офісах і магазинах, на вулиці і в приміщеннях. Без них це свято взагалі складно собі уявити.   Компанія «Слон» пропонує Вам альтернативний спосіб прикраси простору - за допомогою надувної ялинки! Незвичайна, яскрава,

договірнапропоную

25.03.2013

Музика на весілля Львів

            Весільна агенція «Львів’яни» пропонує: музику для будь-яких урочистостей. Великий спектр  репертуару (від традиційних польок до сучасних хітів української та зарубіжної естради). Склад ансамблю: клавіша, саксофон, гітара; чоловічий та жіночий вокали. Потужна і якісна  апаратура,  світлове оформлення

200 $пропоную

16.11.2018

Ведучий на новорічні корпоративи

                                Новорічне з  святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі Ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та Класичні програми, дінамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні Зіркові костюми на Ваших гостях - и все це для Вас!       Я

89 грн.пропоную

16.11.2021

Ресторан з традиційною українською кухнею у Вінниці. Доставка до дому

Хочете скуштувати справжні українські страви, виготовлені на основі старовинних рецептів? Завітайте до автентичного ресторану Вінниця, який завжди знайде чим здивувати своїх гостей! Це культурна кнайпа, де можна душевно відпочити, та провести час у приємній атмосфері. Кому підходить ресторан Віз та Віз?

200 Європропоную

10.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне  святкування  зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас. Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як

200 Європропоную

11.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як важливо всім

договірнапропоную

01.05.2023

Найкращі ресторани для банкетів, вишуканих вечірок та приватних застіль

Незважаючи на важкий час для кожного з нас ми стали більше цінувати теплі зустрічі з друзями та родиною. Провести банкет, вишукану вечірку чи іншу приватну подію в ресторані чудове рішення. Оренда банкетного залу є важливим елементом, від якого залежить успіх заходу.  Саме тому ми підготували список найкращих

10 грн.пропоную

30.08.2023

Нагородна продукція для змагань та інших заходів

Відзначте подвиги справжніх героїв! Замовляйте унікальні подяки, нагороди та дипломи для волонтерів, медиків і військових, а також нагороди для змагань від компанії ARTPRIZ (АРТПРИЗ)! Виготовимо Супер Нагороди зі Скла, Дерева, Металу, Акрилу. Корпоративний дизайн з ЛОГО Вашої Компанії та Добрими Побажаннями. Увага!

Поп.Наст.