Репетитор з німецької мови та історії

Опубліковано: 08.03.2024

Автор: Софія Авдіюк

350 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Інформаційно-освітні > Послуги репетиторів  > Репетитор з німецької мови та історії

Запрошую вас на онлайн навчання.

Мене звуть Софія Авдіюк я вчитель німецької мови та історії.

 Маю досвід роботи в сфері освіти 1,5 роки.

 Проводжу індивідуальні та групові уроки, які  проходять на платформі Zoom

Я обізнана різними методиками навчання дітей і завжди націлена на успішний результат своїх учнів. За більш детальною інформацією звертайтесь за номером телефону.

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

850 грн.пропоную

17.04.2024

Англійська мова для дошкільнят

Центр Репититорства «VAISOT» запрошує дошкільнят на вивчення англійської мови Заняття в групах: Понеділок/середа: 10:00-12:00 Вартість навчання - 850 грн/місяць Заняття з англійської мови для дошкільнят дозволять підготувати дитину до школи та спростять навчання у майбутньому! Ми пропонуємо Вам зручний графік

350 грн.пропоную

26.03.2024

Німецька мова для учнів 1-4 класів: онлайн-уроки з репетитором

Відкрийте своїй дитині двері у світ нових можливостей з німецькою мовою! Мене звати Софія Авдіюк, я вчитель німецької мови та історії з 1,5-річним досвідом роботи в сфері освіти. Запрошую діток 1-4 класів на захоплюючі онлайн уроки німецької мови! Чому варто вибрати мене? • Індивідуальний підхід: я розумію,

160 грн.пропоную

07.01.2024

Експрес-курси підготовки до НМТ

Дорогі старшокласники, учні училищ та студенти коледжів, а також випускники минулих років! Наближається час складання НМТ-2024, але ми точно знаємо, що серед вас є ті, хто ще не визначився зі способом підготовки до цього складного іспиту. Попереду - чотири місяці, які можна використати для максимально ефективної

160 грн.пропоную

07.01.2024

Експрес-Підготовка до НМТ 2024

Дорогі старшокласники, учні училищ та студенти коледжів, а також випускники минулих років! Наближається час складання НМТ-2024, але ми точно знаємо, що серед вас є ті, хто ще не визначився зі способом підготовки до цього складного іспиту. Попереду - чотири місяці, які можна використати для максимально ефективної

320 грн.пропоную

01.02.2024

Репетитор английского языка

Меня зовут Александра, я преподаю английский язык для разных возрастов и разного уровня. Опыт работы со студентами более 4 лет. Мы начнем изучение английского языка с легкого общения на новом языке. Разговоры на бытовые темы для натурального владения языком. Поработаем над текстами разной тяжести. Читаем, обсуждаем,

100 грн.пропоную

15.02.2022

Уроки шахів

Шахи - це елітарна гра, яку обожнювали безліч відомих людей із різних епох. Шахи здійснюють величезний вплив на розвиток мислення та вольових якостей! У дітей які займаються шахами спостерігається активне зростання багатьох розумових здібностей: підвищується IQ (коефіцієнт інтелекту); покращується пам’ять; розвивається

договірнапропоную

20.07.2022

Онлайн школа іноземних мов запрошує школярів та дорослих до вивчення англійської, німецької, іспанської та французьскої мов.

Онлайн школа іноземних мов VIra Online Language School, місією якої є академічне навчання іноземним мовам на сучасній мовній платформі з методикою навчання і з методичною підтримкою власника школи кожного учня, рівней від Beginner – Intermediate, запрошує школярів та дорослих до вивчення англійської, німецької,

договірнапропоную

23.02.2023

Українська мова та література. ЗНО/НМТ

Курси підготовки до  здачі іспитів та заліків згідно чинної програми пропонують майбутньому абітурієнтові комплексну програму підготовки з 1 або 2 предметів.  Заняття відбуваються онлайн скайп/вайбер. Навчатися можна з будь-якої точки земної кулі. Учневі потрібен лише стабільний інтернет та навушники. Зв’язок

договірнапропоную

05.03.2023

Уроки вокалу для дітей, репетитор вокалу для профі, вокал для дітей та дорослих

Студія естрадного вокалу "Victoria" м. Вінниця Тел. +38 098 415 07 84 Якщо Ви шукаєте репетитора вокалу, або просто хочете отримати професійну пораду, то ми завжди будемо раді допомогти. Ми працюємо для тих, хто давно хотів спробувати співати, але заважали страх, невпевненість у собі, "немає слуху", "раптом

150 грн.пропоную

14.06.2021

Репетитор з Математики 1-11 клас (Skype)

Репетитор з математики з багаторічним стажем. Понад 15 років успішних занять з учнями. Займаюся з дітьми з 1-11 клас по Skype.  Готую до: складання іспитівуспішного написання ДПА/ЗНО Проводжу індивідуальні заняття по Skype незалежно від Вашого місцезнаходження, будь то інший кінець міста або будь-який населений

200 грн.пропоную

21.08.2022

Репетитор ХІМІЇ 7-11 класи. Онлайн. Дома. Дистанційно. Офлайн.

Пропоную послуги репетитора з ХІМІЇ  для учнів 7-11 класів. На першому занятті, використовуючи індивідуальний підхід та індивідуальні методики визначається рівень та подальший план занять. Заняття в зручному форматі на Ваш вибір: -        Індивідуальні; -        Міні групи (до 3 чоловік) Рівні: -з «нуля»; -

договірнапропоную

17.09.2021

Репетитор английского

Репетиторы по английскому для подготовки ученика любого пола, возраста и уровня английского языка к сдаче экзаменов, к деловым поездкам и для работы, для подготовки к школе, для олимпиад и просто для поездок за границу.

Поп.Наст.