Послуги SEO-копірайтера

Опубліковано: 27.05.2022

Автор: Девятка Олег

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Реклама, поліграфія, дизайн > Маркетингові послуги  > Послуги SEO-копірайтера

Вітаю. Мене звуть Олег, я копірайтер та контент-маркетолог. З 2013 року працюю із текстами, та знаю як робити контент, який подобається Google. 

Щоб сторінки вашого сайту займали високі позиції, вони мають бути оптимізованими та відповідати потребам вашої аудиторії. Одним з інструментів, що дозволяє це зробити є правильний текст. Саме такі тексти я зможу підготувати для вас вже найближчим часом. 

Це можуть бути статті у блоґ, тексти для категорій товарів чи посадкових сторінок. Допоможу розібратися, який контент потрібен вашій аудиторії, а також напишу такий контент. 

Готую та оптимізую ілюстрації для статей, підбираю релевантні фотографії, таблиці, графіки. Збираю це все в готовий та якісний матеріал. 

Більш докладно про мою роботу дивіться на сайті devyatka.com.ua 

Пишіть або дзвоніть вже сьогодні.


ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

25 000 грн.пропоную

22.03.2024

Надувний костюм Міккі Маус

Компанія Слон представляє надувний костюм Міккі Маус. Стиль, розроблений дизайнерами компанії, є точною копією зображення. Пневмокостюм виготовлений з короткого штучного хутра та поліестеру. Матеріал гіпоалергенний, не шкідливий для здоров’я. Відмінна проникність з вмонтованим всередині вентилятором гарантують,

договірнапропоную

22.03.2024

SEO: просування сайтів аналізаторами

"Аналізатори" допомагають пошуковим системам швидше індексувати та вище ранжувати сайт! Просування сайту в "Аналізаторах" має цілу низку цікавих моментів, серед яких необхідно особливо відзначити позитивний вплив на фактори: - Mentions: Google та інші враховує "згадки про домен" (mentions) і сприймає їх

1 грн.пропоную

14.02.2024

Websochka: просування українських сайтів та бізнесу у пошуковій видачі

WEBSOCHKA - це веб-агенція по просуванню українських сайтів та бізнесу у пошуковій видачі, єксклюзивний комплекс дій для забезпечення високих позицій сайту в пошукових системах з метою підвищення відвідуваності сайту цільовою аудиторією. Це веб-майстерня, де розробляють веб-портали, консультують з питань інформатизації,

договірнапропоную

28.03.2023

Послуги копірайтера: тексти для сайтів та соцмереж

Уявіть, що ваш бізнес росте і процвітає, а клієнти тягнуться до вас, як метелики до квітів. Це можливо, коли ваш контент говорить сам за себе. Зверніть увагу на мене, Олега Девятку, копірайтера з 12-річним досвідом, який гарантує якісний контент для вашого бізнесу. Мій індивідуальний підхід до вашого проєкту

1 500 грн.пропоную

29.10.2023

Керування репутацією в інтернеті, послуги SERM.

Репутаційний маркетинг у пошукових системах (SERM). Основне завдання на цьому етапі – вивести на першу сторінку пошукової видачі позитивні відгуки про вас. SERM-це комплекс заходів,направлений на формування позитивного іміджу компанії,бренду чи особи в інтернеті з використанням інструментів пошукової оптимізації.Різновид

70 грн.пропоную

19.10.2021

Копирайтер, написание статей, посты

Добрый день!  Предлагаю экспертный контент. Пишу для всех видов бизнеса, В2В и В2С рынков экспертно, уникально, креативно. Понимаю задачи LSI и SEO копирайтинга – работаю без «кривых» ключей, переспама и тавтологий.  Знаю принципы работы поисковой выдачи и ранжирования сайтов (7 лет в копирайтинге).  Мои

договірнапропоную

16.11.2021

Диджитал-агентство интернет-маркетинга Idea Digital Agency

Маркетинговое агентство Idea Digital Agency занимается комплексным продвижением веб-ресурсов в сети интернет.Наша команда поможет поднять продажи, в разы увеличить клиентскую базу, вывести сайт в ТОП поисковой выдачи.Предоставляем услуги:1) SEO-продвижение и оптимизация сайта:- SEO-аудит сайтов- Продвижение интернет-магазинов-

договірнапропоную

15.06.2022

Ефективне SMM-просування у Одесі

SMM-просування – це розвиток продажу товару чи послуги у соцмережах. При просуванні сайту ігнорувати такий рекламний інструмент, як соціальні мережі не можна, бо це є величезний майданчик ЦА. Якщо Вас цікавить маркетинг SMM в Одесі чи по всій території України, то попонуємо ознайомитися з нашою пропозицією.Переваги SMM-просуванняДозволяє

договірнапропоную

06.02.2023

Головні особливості та переваги розміщення реклами у метро

Реклама в метро, в основному орієнтована на масового споживача різних товарів та послуг. Підземні переходи, ескалатори, вагони поїздів – це чудовий майданчик для надання інформації. Будь-яка людина, що спустилася в метро, мимоволі звертає увагу на яскраві оголошення і запам'ятовує їх. Головні особливості реклами

договірнапропоную

12.09.2023

Відеозйомка, монтаж відео, створення та просування YouTube каналу

Надання послуг з відеозйомки, монтажу відео, створення та просування YouTube каналу. Деталі за телефоном: +380634474757 або на сайті: https://marchenko.marketing

Поп.Наст.