Тамада та музика на весілля

Опубліковано: 02.04.2023

Автор: Катрич Татьяна

договірна

пропоную

Головна > Послуги > Туризм, свята, спорт, відпочинок > Організація шоу, урочистостей, корпоративів. > Послуги ведучих та артистів  > Тамада та музика на весілля
Весілля? - Ласкаво запрошуемо у світ кохання, ніжного поцілунку, сліз радості, життєрадісних емоцій, веселого сміху. 
А яке весілля без ведучої,тамади, шоу, музичного супроводу, артистів оригінального жанру?
Гроші приходять і йдуть, емоції залишаются, так хочеться зупинити мить, а особливо, коли ця мить чарівна і наповнена неймовірною красою, ту мить, коли ти щасливий, найважливішу мить, коли кохана людина сяє від щастя, що ти поруч. 
Мистецтво творчості та фантазії, яким володіє наша команда професіоналів, дозволяє перенестися з буденних рамок світогляду у світ казки, дозволяє стерти грані реалій та ілюзій. 
І коли поеднується кохання і професійність - народжується шедевр - емоції, почуття, драйв, динамічні моменти, змушуючи ваше свято сяяти яскравими кольорами щастя і радості.

Професійно, комфортно, легко, ненавязливо і найголовніше по справжньому весело
ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

04.10.2012

Мы - Праздник:) Тамада и музыка организуют свадьбу, день рождения, корпоратив! Киев.

Мы - ПРАЗДНИК:) Организуем свадьбу, день рождения, юбилей, корпоративную вечеринку! Тамада, живая музыка, вокалист, баянист, артисты, дискотека, ди джей со своим профессиональным звуком и светомузыкой. Бесплатная доставка по Киеву и области. Весело, оригинально, недорого. (099)7132797, (067)9888838, (093)7863221http://vk.com/muztamadahttp://facebook.com/tamadaplus

договірнапропоную

21.09.2011

Тамада Киев! Живая музыка, dj, аккордеонист, видео, фото!

Для того, чтобы праздник был весёлым, на достойном уровне и по реальной цене (без накруток, процентов) - обращайтесь к нам! Организуем, проведём, озвучим свадьбу, корпоративную вечеринку, день рождения, юбилей, банкет! Тамада, ведущий, живая музыка, dj, баянист, трубач, скрипач, двойники известных артистов, своя

договірнапропоную

25.03.2013

Музика на весілля Львів

            Весільна агенція «Львів’яни» пропонує: музику для будь-яких урочистостей. Великий спектр  репертуару (від традиційних польок до сучасних хітів української та зарубіжної естради). Склад ансамблю: клавіша, саксофон, гітара; чоловічий та жіночий вокали. Потужна і якісна  апаратура,  світлове оформлення

200 $пропоную

23.09.2019

Ведучий на новорічні корпоративи та різдвяні свята +музика+ді-джей

Святкування  передноворічних корпоративів зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас!     Я ціную людей та їх

9 000 грн.пропоную

06.08.2021

Ведуча! Весілля, дні народження, корпоративи, випускні вечори

Бажаєте проведення - душевно, красиво, емоційно, щиро і з усією відданістю до вашого свята? Дзвоніть! Я щаслива, коли щасливі і мої клієнти! Усі деталі щодо проведення свята, партнерів, знижки - по телефону! Буду рада нашому знайомству. Додатково обговоримо послуги DJ, шоу-програму, світло, звук, музику! Усе

10 000 грн.пропоную

12.01.2022

Тамада. Ведуча свят

Яскраві та насправді теплі свята у колі рідних та друзів. Проведення весіль, випускних, ювілеїв, корпоративів тощо. Ведуча та музыка на ваше свято. Тел.: (093) 051-43-20, (067) 857-41-86. Віра.

договірнапропоную

14.01.2022

Організація свята та подій

З 2009 року ми з командою концептуальних подій RUSH перетворюємо колективи на команди, партнерів - на друзів, а друзів - на фанатів за допомогою сучасних корпоративів, тимбілдингів, днів народження та презентацій клієнтам. Для людей, які хочуть дивувати своїм святом, використовуючи сучасні технології та

200 Європропоную

10.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне  святкування  зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас. Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як

200 Європропоную

11.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як важливо всім

8 000 грн.пропоную

03.12.2012

Ведущий на праздник Киев и область.

Вы исчите ведущего на Свадьбу , Корпаротив, Юбилей! Я предлагаю услуги профессионального ведущего – тамады. Профессионал своего дело, безумно обаятельный, креативный, идейный, веселый, который только для Вас проведет праздник на высоком уровне по индивидуальному, эксклюзивному сценарию - это новогодний корпоратив,

500 грн.пропоную

02.09.2023

RA

RA - український реп-виконавець. Молода зірка RA в українській сучасній хіп-хоп культурі – харизматична особистість з позитивною енергетикою. Його музика наповнює цей світ щастям, після прослуховування якого хочеться жити і творити. Кожна пісня – це ціла історія з його життя. Завдяки унікальному голосу в

Поп.Наст.