хімічне шоу на свято

Опубліковано: 21.11.2016

Автор: Чирка Игорь Дмитриевич

1 500 грн.

пропоную

Головна > Послуги > Туризм, свята, спорт, відпочинок > Організація шоу, урочистостей, корпоративів. > Послуги ведучих та артистів  > хімічне шоу на свято

Развлекательное научное шоу «Сумасшедшая лаборатория» – это целая команда креативных, изобретательных людей. Организация свадьбы в научном стиле для нас это не профессия, а образ жизни! Позовите в гости «Сумасшедшую лабораторию» – и праздник будет на высоте!

Шоу с жидким азотом – это яркое, креативное и интерактивное супер-шоу на вашу свадьбу, юбилей, корпоратив. Экстремальные температуры (-196 С), азотный взрыв, пенные вулканы, замораживание цветов, разбивание цветов об голову, обливание жидким азотом, замораживание фруктов и попкорна, угощение жидким азотом, огненный фаерболл, крио-бар и азотное нитро-мороженное! Кстати, спиртное можно не только выпить, но и намазать на бутерброд!!! Научный драйв и полный эксклюзив! Шоу интерактивно: ваши гости примут участие в программе. Первое шоу, где рискуют гости, а не артисты!

Также мы делаем для молодоженов «водопад любви» – это пирамида из бокалов. Самое зрелищное и незабываемое впечатление оставляет в памяти данный водопад любви.

ПереслатиПоскаржитись
Усі оголошення автора

Схожі оголошення

договірнапропоную

02.04.2023

Свято в Одесі. Тамада,музика,шоу

Наша компанія займається організаціею та проведенням святкових заходів в Одесі. Працюємо з кожним клієнтом індивідуально, враховуючи його потреби та вподобання - це дозволяє надати найкращий результат при підборі - ведучого, музикантів, артистів, фото, відео, шоу... Надаемо конфіденційність у процесі організації

договірнапропоную

08.04.2012

Родинне свято, День народження, ювілей, весілля у Києві! Тамада і музика!

Родинне свято, День народження, ювілей, весілля, корпоратив з музикою і ведучим у Києві та під Києвом - весело, цікаво, недорого! Ведучий, тамада, жива музика, вокаліст, акордеоніст, баяніст, трубач, шоу-колективи, dj зі своєю апаратурою і світломузикою. А також - фото, відео, прокат лімузинів. Веселе свято

договірнапропоную

12.10.2011

Тамада, живая музыка, dj, видео, фото Киев! Корпоратив, свадьба, юбилей!

Тамада, живая музыка, ди джей, аккордеонист на корпоратив, день рождения, свадьбу в Киеве! Интерестная программа, приятная живая музыка, заводная дискотека со своей бесплатной доставкой по городу! Профессионально, на достойном уровне, недорого! Плюс - 1.шоу - программа ( двойники, восточные танцы и др.),

200 $пропоную

23.09.2019

Ведучий на новорічні корпоративи та різдвяні свята +музика+ді-джей

Святкування  передноворічних корпоративів зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас!     Я ціную людей та їх

договірнапропоную

19.08.2015

Шоу двойников, шоу-пародий, пародисты в Киеве, пародисты Верки Сердючк

Шоу двойников, шоу-пародий, пародисты в Киеве, Пародисты Верки Сердючки, Филипа Киркорова, Майкл Джексон, Борис Моисеев, двойники на звез, пародии на звезд. Если Вы хотите, чтобы Ваш праздник запомнился, то шоу двойников – как раз то, что Вам нужно. Если Вы хотите, чтобы Ваш праздник запомнился, то шоу

10 000 грн.пропоную

12.01.2022

Тамада. Ведуча свят

Яскраві та насправді теплі свята у колі рідних та друзів. Проведення весіль, випускних, ювілеїв, корпоративів тощо. Ведуча та музыка на ваше свято. Тел.: (093) 051-43-20, (067) 857-41-86. Віра.

договірнапропоную

14.01.2022

Організація свята та подій

З 2009 року ми з командою концептуальних подій RUSH перетворюємо колективи на команди, партнерів - на друзів, а друзів - на фанатів за допомогою сучасних корпоративів, тимбілдингів, днів народження та презентацій клієнтам. Для людей, які хочуть дивувати своїм святом, використовуючи сучасні технології та

200 Європропоную

10.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне  святкування  зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу,  ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас. Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як

200 Європропоную

11.12.2021

Ведучий новорічні корпоративи

Новорічне святкування зі мною - це щастя для справжніх гурманів позитивного гумору. Це свіжі ідеї, тематичні сценаріїї, сучасні та класичні програми, динамічні та оригінальні конкурси, пародійні шоу, ефектні зіркові костюми на Ваших гостях - і все це для Вас Я ціную людей та їх бажання. Я знаю, як важливо всім

9 000 грн.пропоную

06.08.2021

Ведуча! Весілля, дні народження, корпоративи, випускні вечори

Бажаєте проведення - душевно, красиво, емоційно, щиро і з усією відданістю до вашого свята? Дзвоніть! Я щаслива, коли щасливі і мої клієнти! Усі деталі щодо проведення свята, партнерів, знижки - по телефону! Буду рада нашому знайомству. Додатково обговоримо послуги DJ, шоу-програму, світло, звук, музику! Усе

договірнапропоную

25.03.2013

Музика на весілля Львів

            Весільна агенція «Львів’яни» пропонує: музику для будь-яких урочистостей. Великий спектр  репертуару (від традиційних польок до сучасних хітів української та зарубіжної естради). Склад ансамблю: клавіша, саксофон, гітара; чоловічий та жіночий вокали. Потужна і якісна  апаратура,  світлове оформлення

750 грн.пропоную

20.05.2021

клоуни-аніматори на день народження дитини

Свято ( День народження дитини).

Поп.Наст.